Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Кандидат від ДемАльянсу у Вишгороді: "Людина Року", фахівець бізнес-телекомунікацій, меценат

11:18, 29.09.2014

Автор: Адміністратор

Новина

26 жовтня відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України. Ми продовжуємо знайомити вас з кандидатами, яких вважаємо гідними представляти Демократичний Альянс в парламенті. На черзі кандидат від 96 округу з центром у місті Вишгород Київської області - Олена МІНІЧ.

Олена МІНІЧ - новий перспективний політик, який відстоює принцип прозорості і підзвітності влади народу, вона готова захищати демократичне європейське майбутнє України, адже на власному досвіді відчула переваги демократичних цінностей.

Майбутній кандидат народилася і виховувалась в сім'ї військового офіцера. Має дві вищі освіти - закінчила Київський політехнічний інститут та Делфтський технічний університет в Нідерландах, де отримала ступінь магістра бізнес-телекомунікацій. Має успішний досвід роботи як у національних високотехнологічних компаніях, так і в Евросоюзі та Азії на керівних посадах: Eurotel Praha (Чехія), Azerfon-Vodafone (Азербайджан), Siemens AG (Англія і Німеччина).  В 2012 році за вищі громадські та професійні досягнення Олена Олександрівна отримала титул "Людина року" в номінації «Менеджер року». З 2013 року обіймає посаду Президента міжнародної бізнес-організації Young Prezident Organization.

Активна благодійна діяльність, спрямована на відбудову та розвиток православних монастирів, була відзначена орденом Святої Великомучениці Варвари Першої та Другої ступеня. Започаткувала іменну стипендію для студента факультету журналістики Львівського університету. Займається організацією безкоштовного доступу до мережі Інтернет в сільських школах та дитячих будинках.  

Олена МІНІЧ - високоосвічена, професіонал, успішний менеджер, людина, яка зробила себе сама, одна з небагатьох, хто має підготовлену конкретну програму, яка написана на основі глибокого аналізу всіх наявних проблем в регіоні. Кандидат від ДемАльянсу має відповідні знання та професійний досвід для парламентської діяльності, щоб на законодавчому рівні відстоювати європейський демократичний вибір українців, протидіяти корупції, підтримувати розробку, розвиток та впровадження новітніх технологій.

Слідкуйте за новинами на сторінці кандидата по мажоритарному виборчому округу №96 з центром у місті Вишгород Київської області Олени МІНІЧ.

Всі новини

© 2011–2019 | Команда ДА