Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Василь ГАЦЬКО закликав столичну владу притягнути конкретних чиновників та забудовників до відповідальності за масштабне будівельне свавілля

16:00, 21.08.2015

Автор:

Новина

Василь ГАЦЬКО закликав столичну владу притягнути конкретних чиновників та забудовників до відповідальності за масштабне будівельне свавілля.

Причиною масштабного будівельного свавілля в столиці є корупція і кругова порука. Для того, щоб зменшити кількість незаконних забудов та повернути довіру киян, потрібно посилити відповідальність забудовників за самовільне будівництво та посадити кількох чиновників, що пов’язані з будівельними аферами, зокрема, і забудовника Анатолія ВОЙЦЕХІВСЬКОГО. 

Таку позицію озвучив Василь ГАЦЬКО, голова фракції ДемАльянс у Київраді під час публічної дискусії «Діалоги про місто».

«Проблема незаконного будівництва не вирішуватиметься, якщо не запрацює принцип невідворотності покарання. Коли ми говоримо про десятки і сотні незаконних забудов, то ми маємо називати конкретні прізвища, зокрема Анатолія ВОЙЦЕХІВСЬКОГО. Ця людина протягом багатьох років влаштовувала будівельні афери. Для того, щоб його посадити потрібна політична воля, насамперед, КЛИЧКА. Коли суди, міліція та прокуратура працює неналежно, то хтось має зробити надзусилля, аби переламати ситуацію. Обираючи міського голову, громада розраховує, що він боротиметься за Київ», - зазначив ГАЦЬКО.

Також депутат вказав на потребу міста мати генеральний план, який мав би стати домовленістю громади, відродити довіру та дати чіткі відповіді як розвивати Київ.

«Столиця стала епіцентром протистояння громади з владою. Кияни вже навчилися захищати свій життєвий простір. Але в столиці має з’явитися жива дискусія про те яким бути Києву. Її результати мають увійти до актуального генерального плану міста. Питання довіри одне з ключових, щоб Київ почав розвиватись. І тому спішно ухвалювати таке рішення неправильно», - заявив Василь ГАЦЬКО.

Іншим кроком, який озвучив депутат, є створення чесних правил для представників бізнесу.

«Сьогодні система, яка  функціонує для отримання відповідних дозволів на будівництво нових об’єктів, є корумпованою. Тому забудовники йдуть до Київради за списками політичних партій, щоб захистити інтереси свого бізнесу та отримати додаткові привілеї. Потрібно, насамперед, запровадили чесні, прозорі правила роботи бізнесу. Це б зменшило його мотивацію йти до влади заради лобізму», - додав ГАЦЬКО.

Нагадаємо, що столична влада визнала, що в Києві налічується близько 40 об’єктів самобудів, та понад 100 - зводяться з різними порушеннями.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА