Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Демократичний Альянс йде до парламенту з Громадянською позицією

08:46, 26.10.2014

Автор: Адміністратор

Новина

Політична партія Демократичний Альянс вирішила взяти у позачергових виборах народних депутатів України разом із партією Громадянська позиція.
 
Для участі у виборах Демократичний Альянс шукав партнера, з яким має спільні принципи і програмні цілі: відсутність олігархів у партійній касі, прагнення оновити владу і реальне бажання викорінити корупцію. Серед учасників цьогорічних парламентських перегонів найбільше погляди і наміри демальянсівців співпали  із Громадянською позицією Анатолія Гриценка. 
 
"Наше рішення про спільний похід до парламенту продиктовано відповідальністю за майбутнє Верховної Ради. Ми не маємо права допустити, аби у новообраному українському парламенті порядок денний диктували популісти, політики із заплямованою репутацією корупціонерів і зрадників. До Верховної Ради мають пройти якомога більше тих, хто за часів попереднього режиму та Революції Гідності довів свою принциповість і сміливість твердо обстоювати принципи чесної політики. Тому ми вирішили об'єднати наші зусилля і разом досягнути найкращого результату на виборах,"- Василь Гацько, лідер політичної партії Демократичний Альянс.
 
"Ми будемо реалізовувати програмні засади партії «Громадянська позиція» і партії «Демократичний альянс». У співпраці з громадськими ініціативами «Реанімаційний пакет реформ», «Чесно», іншими активістами неурядового сектору сконцентруємо зусилля на трьох ключових напрямах: безпека, справедливість і оновлення", - Анатолій Гриценко, лідер Громадянської позиції.
 
Партії ведуть до парламенту команду лідерів і громадських активістів, які відповідають високим критеріям патріотизму, професійності та порядності.
 
Безпека, справедливість і оновлення - це назва і суть спільної програми Громадянської позиції і Демократичного Альянсу, яку партії реалізовуватимуть  у парламенті. 
 
Рішення про об'єднання зусиль на парламентських виборах Демократичний Альянс ухвалив на партійному з'їзді 5-го вересня. Аналогічне рішення від Громадянської позиції ухвалено 7-го вересня, де також було затверджено спільну передвиборчу програму та об'єднаний список кандидатів.
 
Кандидатів на мажоритарні округи партії Демократичний Альянс і Громадянська позиція висуватимуть окремо. "
 

Всі новини

© 2011–2020 | Команда ДА