Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ДемАльянс вимагає зберегти територію біля Києво-Печерської Лаври

16:11, 27.01.2017

Автор:

Новина

Люди з команди президента хочуть побудувати житловий комплекс біля Києво-Печерської Лаври, під що протягують через Київраду черговий детальний план територій. 

Ця нищівна спроба суперечить здоровому глузду, збереженню історико-культурної ідентичності міста та вимогам ЮНЕСКО. 

"За розробленим детальним планом території до 2027 року має бути збудуваний житловий комплекс біля Києво-Печерської Лаври. Дане будівництво суперечить вимогам ЮНЕСКО, адже об’єкт Лаври входить до переліку об’єктів Всесвітньої спадщини. Окрім того, розроблене ДПТ суперечить Генеральному плану міста, порушує Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», бо новий житловий комплекс планують збудувати на земельній ділянці, що є промисловою зоною, а не житловою, за діючими документами", - відзначає член Бюро Київської організації ДемАльянсу Ольга ГВОЗДІК.

Київська міська організація ДемАльянс виступає за збереження буферної зоні історико-культурного комплексу, та неприпустимість будь-якого будівництва, що передбачене даним ДПТ. 

ДемАльянс наполягає на тому, що розробниками ДПТ має виступати міська влада, а не приватні компанії від забудовників. Всі розроблені ДПТ, що мають бути винесені на земельну комісію та на подальші сесії Київради, повинні спершу пройти публічне обговорення з територіальної громадою міста Києва. 

Київський ДемАльянс виступає за обов’язкове оприлюднення усієї наявної містобудівної документації на сайті міської влади.

 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА