Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ДемАльянс-Київ: Вимагаємо убезпечити киян від обвалу мостів

13:40, 01.03.2017

Автор:

Новина

Обвал частини Шулявського мосту - вирок не лише Кличку, як менеджеру міста, але й системі управління Києвом в цілому.

Інфраструктурні об’єкти столиці перебувають у занедбаному стані. Мости, які команда Кличка не визнає аварійними, обвалюються, дивом не спричинивши трагедію. Дороги, на ремонт яких витрачено мільйони з бюджету, навесні сходять разом зі снігом. Підземні переходи, в яких по стелі йдуть тріщини, а сходи провалюються під ногами, комунальні підприємства визнають “задовільними”.

Команда Кличка обрала стратегію “проїдання” міських ресурсів замість вкладати в розвиток і майбутнє Києва для наступних поколінь. Вже сьогодні це може спричинити інфраструктурну катастрофу та становить загрозу для життя та здоров’я киян.

Нам не підходить стратегія “після нас хоч потоп”, ми любимо це місто і хочемо бачити його успішним. Аварія на Шулявському шляхопроводі має стати останнім попередженням для Віталія Кличка та комунальних підприємств, керівників яких він призначає.

Київська команда ДемАльянсу ВИМАГАЄ:
 Провести незалежну експертизу стану мостів і шляхопроводів Києва із залученням зовнішніх експертів. Неприпустимо довіряти експертизу мостів структурним підрозділам і комунальним підприємствам департаменту транспорту, через злочинне недбальство яких сталася руйнація конструкцій мосту 
 Призначити аудит тендерів на ремонтні роботи та проектні роботи з ремонту шляхопроводів, які проводилися за 2014-2016 роки
 Провести крауд-аудит київських шляхопроводів (карта, до якої всі можуть прив’язати фото локацій, які потім підуть на експертний аналіз)
 Провести службове розслідування діяльності Комунальна корпорація "Київавтодор" прямим обов'язком якої є здійснювати технічний нагляд, утримання та ремонт шляхово-транспортних споруд Києва. 
 У разі виявлення службового недбальства чи розкрадання коштів на ремонт і реконструкцію мосту звільнити керівників КК "Київавтодор" та його структурних підрозділів, притягнути до кримінальної відповідальності та провести відкритий публічний конкурс на вакантну посаду 
 Оголосити відкритий публічний конкурс на нову розв’язку та простір навколо станції метро Шулявська з урахуванням інтересів пішоходів, пасажирів громадського транспорту, автомобілістів та відведення офіційних місць під торгівлю. Проекти обов'язково мають проходити тестування на транспортній моделі Києва. Об’їзд на час побудови нового мосту також має бути прорахований на Транспортній моделі, щоб мінімізувати незручності для киян

Ми нагадуємо, що бюджет Києва на 2017 рік - 39 млрд грн, виділення коштів на реконструкцію об’єктів інфраструктури - питання пріоритетів міського голови. Сума одних лише депутатських фондів, які традиційно витрачають депутати для “засівання” округів, складає 94,7 млн грн.

В понеділок Шулявський міст “втомився від часу” і обвалився. Але ще більше кияни втомилися від політики Віталія Кличка, спрямованої на руйнування столиці та знищення її майбутнього.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА