Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Акція проти свавілля забудовників ЖК Кришталеві Джерела

00:00, 08.08.2016

Автор:

Новина

У вівторок, 9 серпня, об 11:00 в Голосіївському районному суді (вул. Полковника Потєхіна, 14А) відбудеться судове засідання по справі житлової афери забудовників ЖК "Кришталеві Джерела".

Суть справи: люди стали жертвами скандальної забудови у Голосіївському районі.


У травні та червні 2014 р. Осадчий Я.А. та Григор’єва В.В. придбали квартири у новобудові ЖК «Кришталеві джерела» за договором інвестування (Договір про участь у ФФБ), сплативши одразу повну їх вартість.

Забудовником комплексу є ТОВ «ГІДРОІНЖ-БУД», управителем ФФБ є ТОВ «Фінансова компанія Прайм».
У травні 2015 року будівництво було завершено, але передача квартир інвесторам розпочалася тільки у вересня 2015 року.

Передача квартир здійснювалась наступним чином: інвестор за телефонним запрошенням приходить до офісу продажів, де працівники ТОВ «Холд-Груп» (афілійована компанія з обслуговування житлового комплексу) змушують під загрозою невидачі квартири підписати окрім акту прийому-передачі квартири ще й договір з ТОВ «Холд-Груп» та довіреність на працівника забудовника для реєстрації прав власності, при цьому екземплярів цих документів інвестору не видають він залишається без жодних документів, які б підтверджували належне виконання договору.

Так само було із Григор’євою В.В., яка підписала документи про прийняття квартири, отримала ключі, а через місяць отримала від ТОВ «Фінансова компанія Прайм» перший конверт з двома пустими аркушами, за якийсь час ще один такий конверт.

А ще через місяць її квартира була продана невідомій їй особі.

Те саме відбулось і з Осадчим Я.А., окрім того, що йому навіть не надали можливість підписати акт прийому-передачі, а одразу ж квартиру продали…тій самій людині, що і квартиру Григор’євої В.В.

На даний час відкрито кримінальні провадження, розпочато слідство і розпочаті судові процеси.

На превеликий подив суддя, не зважаючи на покази свідків, відеозаписи відкриття листів та просто здоровий глузд, стає на сторону Забудовника і Управляючої компанії, які замість пустих аркушів надають суду листи, які начебто були ними відправлені із проханням прийняти квартиру. А, оскільки, ні Григор’єва В.В., ні Осадчий Я.А. «не прийшли вчасно» (хоча вони постійно приходили в офіс з вимогою отримати сплачені ними 100% квартири) вважають в праві продати квартиру іншій людині і не повернути коштів.
Але на цьому свавілля Забудовника не закінчується і 28 травня 2016р. Осадчий Я.А. отримує позовну заяву, в якій Забудовник вимагає у суду відшкодувати Осадчим Я.А. завдану шкоду в розмірі 1,1 млн.грн. та накласти арешт на майно.

9 серпня відбудеться слухання щодо справи Григор’євої В.В., яка, нажаль, не сподівається на справедливе рішення суду.

Просимо підтримати та оприлюднити цю справу задля досягнення справедливості та попередження шахрайських дій з іншими інвесторами (покупцями) та на інших забудовах. Присутність преси відіграє важливу роль в дотриманні суддею закону. 

Якщо суддя прийме рішення на користь забудовника, вона узаконить шахрайську схему забудовників подвійних продажів квартир!

Приєднуйтесь до події в FaceBook https://www.facebook.com/events/1110322555727596/

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА