Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Юрій Чухрій
Посада: Член Бюро

Лідер

"Я запитав себе, чи влаштовує мене ситуація, коли 27 років наша країна ніяк не вирветься переліку країн третього світу? Все ніяк не стане справжньою європейською країною за рівнем та якістю життя, за рівнем добробуту та заможності. І всі ці 27 років я чую, що причина цьому – відсутність вибору нових облич, що політика – брудна справа. Скажіть мені, будь ласка, вам ще не досить? Мені особисто набридло! Набридло як використовуються сплачені мною податки, набрид поганий рівень соціальних послуг, набридла  безкарність.

І саме трагічні події на майдані стали тим імпульсом для рішення. Я хочу змін! Хочу, аби людська гідність, свобода та заможність були пріоритетом для країни. Це означає, що отримати владу повинні люди від середнього класу, а не від нинішніх еліт які крадуть наше та наших дітей заможне майбутнє!

Я обрав ДемАльянс, тому що саме ця партія відстоює принципи свободи й гідності в прийнятті політичних рішень. Тому що саме ДемАльянс фінансується людьми середнього класу за принципами прозорості. Публікуються всі надходження та витрати за весь час. В ДемАльянсі об'єдналися люди, що відстоюють відповідні пріоритети для країни не граючи за правилами “брудної політики”, які нам нав'язують 27 років. 

Тому, якщо ви маєте схожі пріоритети та тверде рішення про зміни, я закликаю приєднуватися до нас! І ми разом робитимемо все можливе, аби наше “Хочу змін” наблизилося до “Зміни відбулися”.

Член Бюро ДемАльянс Київ Юрій Чухрій

Контакти:

Facebook

Всі лідери осередку

© 2011–2024 | Команда ДА