Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ЯК КІРОВОГАРДЦІ МОЖУТЬ ДОПОМОГТИ У ПРОВЕДЕННІ ЄВРО-2012

03:00, 09.06.2011

Автор: Адміністратор

Новина

 

До офіційного старту чемпіонату Європи з футболу залишається рівно один рік. Жодна подія такого масштабу не обходилась без широкого залучення волонтерів, як повноцінних співорганізаторів футбольного дійства. Організатори із УЄФА планують залучити до роботи 2800 волонтерів в Україні. Нажаль,  молодь не проінформована, що є  можливість стати волонтером в чемпіонаті Євро-2012. У зв’язку із цим, за ініціативи Кіровоградського обласного осередку ВМГО «Демократичних Альянс» та Всеукраїнського центру волонтерів – 2012 відбувся “круглий стіл” із зазначеної тематики. 

 

 

 Головною метою даного заходу було активізувати волонтерський рух серед кіровоградських студентів та актуалізувати його серед представників владних структур, адже саме місцеві волонтери зможуть популяризувати рідний край серед тисяч іноземних туристів.

Серед присутніх на круглому столі були: Миколай Воробйов, координатор Всеукраїнського центру волонтерів – 2012, Оксана Клименченко – головний спеціаліст Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, Віктор Безсмертний -  Перший заступник голови федерації футболу України в Кіровоградській області, Ірина Жарова – спеціаліст відділу сімї та молоді Кіровоградського  міського виконавчого комітету, громадські активісти, студенти, представники  ЗМІ.

Під час зустрічі  Микола Воробйов окреслив загальні принципи волонтерства, та важливість популяризації волонтерського руху, адже саме добровольці і стануть обличчям країни та впливатимуть на формування її іміджу в очах міжнародної спільноти в рамках Євро - 2012. Для покращення рівня обізнаності було презентовано інтернет-платформу volunteers2012.org.ua

Микола Ворбйов запропонував Олегу Морозу – активісту Кіровоградського осередку ДА очолити координацію підготовки волонтерів з Кіровоградщини для участі в Євро – 2012.

Представники відділу сімї та молоді разом з представниками центру соцслужб для сімї, дітей та молоді Кіровоградського міського виконавчого комітету висловили свою підтримку даній ініціативі та пообіцяли сприяти забезпеченню волонтерів необхідними ресурсами.

Віктор Безсмертний -  Перший заступник голови ФФУ в Кіровоградській  області висловив бажання до співпраці з місцевими активістами. Запевнив, що буде створено фан-зону в Кіровоградському Дендропарку та  в місті Олександрія.

Під час круглого столу студенти Кіровоградських ВНЗ висловили бажання стати волонтерами та проявили ініціативу створити волонтерські рухи в своїх навчальних закладах.

 

Прес-служба

Кіровоградського обласного осердку

 ВМГО "Демократичний Альянс"

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА