Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Кіровоградська влада відкрилася

03:00, 12.05.2011

Автор: Адміністратор

Новина

10 травня біля приміщення Кіровоградської міської ради ініціативною групою Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Демократичний Альянс” спільно з партнерами була поставлена театралізована вистава «ВЛАДА ВІДКРИВАЄТЬСЯ!!!» присвячена набуттю чинності Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Під час театралізованої вистави молоді люди, які грали роль «несвідомих громадян», зрозуміли свою важливу роль щодо впливу на владу. Журналістів та громадськість було ознайомлено із положеннями Закону «Про доступ до публічної інформації», після чого урочисто перерізали стрічку перед входом до Кіровоградської міської ради, що символізувало відкриття влади. Потім написали свій перший запит до влади, який передали у відділ звернень громадян Кіровоградської міської ради, де його було зареєстровано.
 
У запиті поставили ряд питань. По-перше, молодь цікавить які заходи здійснив виконком Кіровоградської міської ради на виконання положень Закону «Про доступ до публічної інформації». По-друге, який структурний підрозділ уповноважений відповідати на запити юридичних та фізичних осіб. Третє запитання стосувалося того, яка посадова особа несе персональну відповідальність у структурі Кіровоградської міської ради за виконання положень закону. Протягом заходу учасники акції також поширювали серед мешканців міста листівку “Влада повинна відповідати”. 
 
До присутніх вийшов міський голова Кіровограду Олександр Саінсус. Він подякував молоді за організацію даної акції і запевнив, що виконавчі органи міської ради дотримуватимуться нового Закону України “Про доступ до публічної інформації”. Він також зазначив, що налагодження співпраці з громадськістю у пошуку шляхів розв’язання місцевих проблем є важливою умовою ефективної і прозорої діяльності міської ради.
  
«Своєю акцією ми хотіли привернути увагу громадськості, адже Закон «Про доступ до публічної інформації» - це вагомий інструмент громадського контролю за діяльністю влади та попередження зловживань і корупційних проявів з боку органів влади», - зазначив координатор акції Олександр Прадіденко.

Організатори акції очікують, що в п’ятиденний термін їм буде надано відповідь на згаданий запит. Відповіді будуть оприлюдненні, аби кожен громадянин, активісти громадських організацій та ініціативні групи могли використовувати цю інформацію у своїй роботі. 
 
 
 

 
 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА