Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Кіровоград виконав свої зобов'язання в рамках проекту АПА

03:00, 03.06.2011

Автор: Адміністратор

Новина

Керівництво Кіровогардської облдержадміністрації та обласної ради підтримали ініціативу громадських організацій області щодо розробки обласної програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2012 - 2015 роки. Ініціативні групи громадських організацій в області внесли свої пропозиції до даної програми, розробником якої виступає управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю ОДА. 

Завданням Кіровоградських АПАшників було таким: добитися від влади створення інформаційно-ресурсного центру (далі - ІРЦ), що і стало головною складовою програми. Обласна влада оперативно відгукнулась на звернення  молоді, яке підписали 326 особи щодо створення ІРЦ (підписи зібрані командою АПА). Це відобразилось в тому, що обласна влада менш, ніж через місяць, виділила приміщення для роботи ІРЦ.

3 червня ініціативна група на чолі з виконавчим директором ІРЦ Іриною Жаровою провели підготовчі роботу по облаштування приміщення та скріпили своїми підписами декларацію про початок його діяльності.

Головна мета функціонування ІРЦ – забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, функціонування консультативно-дорадчих органів при обласній державній адміністрації, проведення консультацій з громадськістю та створення умов для подальшої розбудови засад громадянського суспільства в регіоні. Серед головних завдань ІРЦ: втілення суспільних проектів на засадах партнерства між облдержадміністрацією та неурядовими організаціями регіону.

Функцію наглядової ради за роботою ІРЦ здійснюватиме Громадська рада при облдержадміністрації.

Як зазначив заступник начальника управління з питань внутрішньої політики Анатолій Стоян, інформаційно-ресурсний центр має стати своєрідним центральним майданчиком громадянського суспільства. – Аналогів подібних програм в Україні ще немає. Ми одні з перших, – наголосив Анатолій Стоян.

Виконавчий директор ІРЦ Ірина Жарова запевнила, що до кінця червня 2011 року приміщення буде повністю укомплектовано, а роботу центру  - розпочато.

Команда АПА в Кіровограді вважає відкриття ІРЦ своїм досягненням, а завдання АПА – виконаним, оскільки ІРЦ стане своєрідним центральним регіоном громадянського суспільства.

 

Прес-служба

Кіровоградського обласного осердку

 ВМГО "Демократичний Альянс"

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА