Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Кіровоград – кінцева зупинка школи європейця

02:00, 05.12.2007

Автор: Адміністратор

Новина

Останній семінар школи молодого європейця відбувся в м. Кіровоград. Студенти місцевих вузів знайомились з євроатлантичною інтеграцією. Головним експертом був Віктор Андрусів – директор Інституту ДемАльянсу ім. Р. Шумана.

Учасники ознайомились з історією, інституційною структурою НАТО та євроатлантичною інтеграцією України. Під час лекцій учасники, також, могли переглянути відеоматеріали про країни-члени Альянсу. На семінарі велися жваві дискусії щодо ролі США та Росії в євроатлантичній інтеграції України. Студенти задавали багато питань щодо війни в Афганістані та Іраку.

На закінчення семінару учасники поділились враженнями щодо отриманої інформації. Багато з них висловили побажання взяти участь у фінальній конференції в Києві, для чого потрібно підготувати есе на тему ЄС або НАТО. «Кіровоград став останнім містом, в якому тривав проект школа європейця «Молодь на шляху до Європи». Однак, попереду ще конференція в Києві, в якій візьмуть участь 30 найкращих учасників з трьох областей» - підсумував керівник проекту Анатолій Король.

Довідково:

В межах проекту Демократичного Альянсу "Молодь на шляху до Європи" у 2007 році проходять заходи у Вінницькій, Запорізькій, Кіровоградській областях та місті Києві. В 2006 році у межах проекту було проведено шість інформаційно-просвітницьких семінарів у Полтавській, Сумській та Херсонській областях, а також конференцію у місті Києві, а в 2005 році - міжнародну конференцію «Європейський вибір молоді» у Луцьку.

Нагадаємо, що на різних етапах реалізації проекту сприяли(ють): Міністерство у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерство Закордонних справ України, Міністерство оборони України, Комітет з питань європейської інтеграції Верховної Ради України, Посольство США в Україні, Посольство Словаччини в Україні, Державний департамент адаптації законодавства при Міністерстві Юстиції України, Представництво Європейської комісії в Україні, Міжнародний Фонд "Відродження", Проект "Цілі Розвитку Тисячоліття: Україна" Програми Розвитку Організації Об'єднаних Націй, Генеральний Штаб Збройних Сил України, Європейський Університет, Фонд "Ефективна демократія" та інші.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА