Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Громадські слухання? - Ні, не чув!

02:00, 24.02.2012

Автор: Адміністратор

Новина

 

Начальником управління розвитку транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради Ольгою Гонтарь було запропоновано проект нової маршрутної мережі міста. Прес-конференція відбулась 14 лютого. Посилаючись на офіційний сайт Кіровоградської міської ради: “В обласному центрі проводиться активне громадське обговорення проведення нової транспортної мережі”, хоча слід зазначити, що інформація про проект,  розміщена на цьому сайті, користується попитом не більше 400 людей щодня.

Преставники Молоді ДемАльянсу мали розмови з десятками громадських активістів міста, але жоден навіть не чув про громадські слухання щодо змін в транспортній мережі. Отже, можна ставити під сумнів прозорість та відкритість громадського обговорення, оскільки найактивніша громада не була навіть проінформована про проект, який, за власними джерелами Молоді ДемАльянсу, планується затвердити вже 27 лютого на сесії Кіровоградської міської ради. Таким чином від презентації проекту нової маршрутної мережі міста Кіровограда до його ухвалення не пройде і 20 днів, що є порушенням Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Кіровоградська команда Молоді Демократичного Альянсу прийняла рішення захистити інтереси громади. Ми проаналізували проект реформ, виокремивши мікрорайони, мешканці яких найбільше “постраждають”, нанесли на карту міста шляхи нового транспортного сполучення і вирахували зміни в пасажиропотоці.

Як виявилось, найбільш трагічні аспекти реформи - це зменшення кількості транспортних засобів майже вдвічі та виключення важливих маршрутів з реєстру, які, в основному, з'єднують різні кінці міста. Відрізаними стануть віддалені мікрорайони міста, завантаженість транспортних засобів на деяких маршрутах збільшиться майже в 7 разів. Також нові реформи частково позбавляють мешканців міста можливості доїхати до обласної лікарні, обласного кардіологічного центру, обласного онкологічного диспансеру без пересадки. Пряме сполучення між протилежними кінцями міста, після затвердження проекту, буде скасоване. Це означає, що Кіровоградці будуть змушені платити двічі. Простежуються тенденції до монополізації. Внаслідок змін три найбільші компаніїперевізники отримають додаткові прибутки, через збільшення пасажиропотоку на їх маршрутах.

Щоб унеможливити пекельні зміни, ми поставили за мету не допустити тіньового ухвалення проекту, ініціювати СПРАВЖНІ громадські слухання. З цього приводу, 24 лютого Команда Демократичного Альянсу міста Кіровоград разом з партнерами, планує зібрати 300 звернень громадян до міського голови. Кожен Кіровоградець відчує на собі “переваги” нової транспортної мережі. Особливо студентство, адже 6 із 10 запланованих для скасування маршрутів проходять біля двох найпотужніших вишів міста.

Закликаємо кожного долучитись до боротьби за Ваше право на комфорт.

 

Прес-служба Кіровоградського обласного осередку

ВМГО "Молодь ДемАльянсу"

[email protected]

  

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА