Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

У Хмельницькому відбулася благодійна виставка молодих художників

03:00, 09.08.2012

Автор: Адміністратор

Новина

Минулими вихідними в монотеатрі «Кут» Хмельницький осередок «Молоді Демократичного Альянсу» разом з активістами організували благодійну виставку робіт молодих художників «У просторі таланту». Метою цього заходу став збір коштів Меджибізькому дитячому будиноку-інтернату.
 
Біля монотеатру зібралося чимало охочих відвідати виставку, тому не дивно, що там було затісно та гаряче, але ці незручності компенсувала атмосфера щирості  та захоплення мистецтвом. Відвідувачі могли оцінити майстерність хмельницьких молодих художників Олександри Лядецької, Ірини Мазур, Валерія Кушнірука, Маші Фролової. Окрім того, під час відкриття відбувся концерт місцевих зірок: авторські пісні озвучили  музиканти Олександр Банашко (гурт «Безодня»), Марина Круть (гурт «FlatScarlet») та гурт «Гравітація Марсу». Родзинкою заходу в неділю став цікавий перфоманс, в якому кожен присутній міг долучитися до створення спільної картини. 
 
Інна Ясніцька, одна з організаторів благодійної виставки, розповіла про ідею цього заходу: «Мене завжди дивувало, що багато талановитих людей через неможливість виразитись губляться в буденності. Це засмучує, тому що таких людей, на мою думку, у Хмельницькому чимало. «У просторі таланту» ми разом малювали, співали, насолоджувались картинами та грою молодих музикантів. Поєднання різних стилів у музиці та живописі з’єдналося із дружньою атмосферою, і   багато відвідувачів, я вважаю, отримали натхнення самим створити щось цікаве,  і вони здивують нас пізніше».Керівник монотеатру «Кут» Володимир Смотритель на відкритті виставки подякував молодим талантам за те, що «у їх душах горить вогонь, який дарується навколишньому середовищу у той час,  як Україна перебуває в «замороженому» стані». Він наголосив, що саме така молодь – це і є держава, це і є фундамент майбутнього.
 
Під час виставки відвідувачі могли залишати свої пожертви Меджибізькому дитячому будинку-інтернату. На жаль, зібраних грошей виявилося  недостатньо, тому надалі будуть відбуватися  подібні акції, після чого гроші віддадуть Меджибізькому дитячому будинку-інтернату.
 

Андрій Ящищен,

Прес-служба Хмельницького обласного осередгу
ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу»
 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА