Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

У Хмельницькому розмовляють англійською

03:00, 09.04.2011

Автор: Адміністратор

Новина

 

9 квітня у місті Хмельницькому в кафе монотеатру «Кут» відбулось перше засідання клубу «Speaking Club». Студенти та старшокласники за чашкою кави не лише знайомились, а й обговорювали тему, яка є досить актуальною для них на сьогоднішній день, а саме – тема співбесіди, основні помилки при проходженні співбесіди та як потрібно їх уникати. Не зважаючи на те, що не всі учасники мають великий досвід у спілкуванні англійською, вони досить швидко подолали мовний бар’єр і вже без вагань ділились своїм досвідом, планами на майбутнє та мріями про роботу, яка приноситиме задоволення.

 

 

Як зазначає голова ХОО ВМГО «Демократичний альянс» Корсун Інна: «На сьогоднішній день досить багато людей вивчають англійську, але, на жаль, не кожен може на практиці використати вже набуті знання поза уроками в школі та університеті ». 

Організатор зустрічі Ірина Волошина не лише створила комфортні умови для спілкування учасників між собою, але й ввела деякі навчальні елементи: відео із наочним прикладом співбесіди та лексикою, яка допоможе зробити співбесіду успішною. Ірина планує проводити такі зустрічі щотижня та кожній з них присвячуватиме різну тематику, яка стосуватиметься безпосередньо самих учасників, щоб не лише зацікавити їх, а й викликати у них бажання ділитися своїми думками англійською мовою.

                                        

Прес-служба ХОО ВМГО «Демократичний альянс»

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА