Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Перша презентація партії Демократичний Альянс у Хмельницькому

21:42, 27.03.2014

Автор: Адміністратор

Новина

 
У Хмельницькому вперше провели презентацію партії Демократичний Альянс. Зустріч відбулась із мешканцями міста, які не вперше вже чули про ДемАльянс і заповнили анкету на вступ через сайт команди.
 
Під час презентації хмельничани отримали змогу познайомитись і поділитись власним досвідом роботи в суспільно корисних проектах.  
 
"Як виявилось, більшість запрошених запам'ятали ДемАляьнс саме під час пікетування Генпрокуратури і, звісно ж, завдяки нашій мобілізаційній продукції - наліпки "Вимога #1", "Всі на Київ", "Янукович підарешт" тощо. Для одного з учасників заходу стало приємним відкриттям, що кампанію "Стоп свавіллю у паспортних столах" ініціювала наша команда. Це стало ще одним аргументом долучитись до ДемАльянсу", - розповідає враження Інна КОРСУН, яка проводила презентацію партії.
 
Серед дев'яти активних хмельничан, які вже сьогодні бажають позитивних змін для країни та міста, виявились люди абсолютно різних професій - це і приватні підприємці, юрист, викладач університету, організатор заходів. Не дивно, що кожен з присутніх говорив про боротьбу з корупцією на своєму рівні. 
 
На завершення презентації обговорили нагальні проблеми та наболілі для міста та країни питання, а також домовились продовжувати зустрічі та найближчим часом працювати вже як єдина команда. Наступна зустріч запланована вже за тиждень. 

 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА