Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Нові цілі Молоді ДемАльянсу Хмельниччини

02:00, 31.01.2013

Автор: Адміністратор

Новина

Серце нашої командиЖиття молодіжної громадської організації подібне до життя невеличкої держави. Є свої закони, свята, вибори. Так, минулої неділі Хмельницький осередок Молоді Демократичного Альянсу провів Звітно-виборчу конференцію, яка запустила новий виток розвитку організації.

Лютий мороз не завадив зібратися Молоді Демократичного Альянсу Хмельницькоко, щоб підбити підсумки минулорічної роботи, визначити нові цілі й обрати голову осередку.

Першочергово вирішили визначитися в керівництві. Щоправда, питання «Хто ж стане новим керманичем?» втратило свою інтригу, оскільки одноголосно втретє головою місцевого осередку Молоді ДемАльянсу обрано Інну Корсун. Бо саме Інні вдалося зберегти в осередку дружню атмосферу, що допомагає в громадській діяльності кожного члена.

Окрім того, в апарат правління осередку увійшли Олена Мартинюк, Дмитро Прудивус та Андрій Ящишен.

Доволі цікавим став аналіз зробленої Молоддю ДемАльнсу Хмельницького роботи за рік. Так, корисним досвідом стала організація нічних кінопоказів в місцевому моно-театрі «Кут». Раз в два тижні молоді кіномани могли насолодитися тематичною підбіркою найкращих фільмів. Саме в ході таких зустрічей налагодилися зв’язки з креативною молоддю міста.

Низка успішних осінніх тренінгів «ХХХ для розуму» дали змогу вперше випробувати свої тренерські навики для демальянсівців Дмитра Прудивуса та Олега Черненка. А троє учасників тренінгів, які проявили себе найкраще, отримали змогу поїхати в Київ та продовжити навчання в колі своїх колег з усієї України.

За 2012 рік Молодь Демократичного Альянсу в Хмельницькому провела чимало корисних і цікавих подій: виїзди волонтерів на археологічні розкопки в Меджибіж, благодійну виставку-концерт «У просторі таланту»,  участь в акціях «Епідемія доброти», «Серце до серця» та багато іншого.

Минулорічні здобутки підштовхнули молодих демальянсівців до формування планів на майбутнє. Так, недавній досвід організації зустрічі молодого львівського поета Романа Штігера з хмельничанами дав ідею для «Світлих вечорів».

Планується проведення традиційних літературних читань, під час яких зможуть проявити себе талановиті початківці літературного фронту. Окрім цього, силами осередку буде проведено фестиваль «Психологічного розвитку людини» в Меджибожі та ще маса цікавих заходів та подій.

"Цьогоріч все буде цікавіше й насиченіше!" - стверджує Молодь ДемАльянсу Хмельниччини.


  Прес-служба

Хмельницького обласного осередку
ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"
[email protected]

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА