Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Молодь ДемАльянсу в Хмельницькому виховала ще одну “партію” лідерів

03:00, 25.10.2012

Автор: Адміністратор

Новина

 

Молоді лідери з школи В Хмельницькому пройшли три тренінги школи лідера "ХХХ для розуму" від Молоді ДемАльянсу. Молоді люди отримали гарну основу для початку ефективної громадської діяльності.

 

Учасниками Школи стала молодь, для якої такий досвід навчань був першим. 10 учасників пройшли всю серію тренінгів, і ще стільки ж - частину (по 1-2 тренінги).

 

Окрім теорії молоді люди отримали домашнє завдання - ним став веселий та цікавий процес створення вірусного відео, яке "має захопити Ю-туб"- за словами  авторів ролику. За результатами виконання домашнього завдання виокремляться кілька кращих учнів і вони продовжать своє навчання в Києві.

 

"В процесі навчання з компанії зовсім різних людей, різного віку і поглядів сформувалась команда, яка з часом буде змінювати нашу країну на краще. Ми стали не просто друзями, ми стали майже родиною, і все завдяки організаторам Школи -  молодим  демальянсівцям!" - ділиться враженнями учасниця навчання Марія.

 

Школа лідера "ХХХ для розуму" вже не вперше збирала молодь Хмельниччини, але таку продуктивність роботи учасників тренери відмітили для себе в перше. Це говорить про те, що команда хмельницького обласного осередку Молоді  Демократичного Альянсу відкрила для себе нових лідерів та людей, які в першу чергу прагнуть працювати над собою і над суспільством зокрема.

 

"Для нас осіння школа лідера "ХХХ для розуму" стала новим відкриттям цікавої, неординарної та творчої молоді, яка здивувала тренерів своїм нестримним бажанням отримувати все більше знань в новому для них форматі. Як виявилось згодом, попит на таку інформацію зростав з кожним новим тренінгом в геометричній прогресії",- ділиться враженнями організаторка Школи, голова Молоді ДемАльянсу в Хмельницькому Інна Корсун.

 

Під час навчання учасники навчились краще розуміти себе та інших, розвивати  в собі бажання до дії і найголовніше що вони навчились як правильно діяти в просторі громадської роботи і роботи зі ЗМІ.

 

Варто додати, що вже з листопада Школа лідера від Молоді ДемАльянсу стартує в таких містах Хмельницької області як Славута та Нетішин.

 

 


Прес-служба 

Хмельницького обласного осередку 

ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

[email protected]

 

 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА