Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Хмельницький та Нетішин поповнили партійними осередками команду Демократичного Альянсу

03:00, 06.09.2012

Автор: Адміністратор

Новина

От і Хмельницький долучився до партійної діяльності Демократичного Альянсу, але не сам. Одночасно з ним був створений Нетішинський міський осередок партії, і надалі в районах області їх буде більше і більше.
 
4 вересня 2012 року в Хмельницькому була створена обласна партійна організація політичної партії «Демократичний Альянс». На загальних зборах були члени молодіжної організації, які вирішили змінювати країну в політичному руслі та представники Асамблеї громадських організацій «Вільний Простір», яка тепер вже є невід’ємною складовою нашої команди. Одноголосно та без жодних сумнівів головою партійної організації було обрано Мартинюка Олексія.
 
Паралельно з загальними зборами в Хмельницькому проходили і установчі збори Нетішинської міської партійної організації.  До її складу увійшли активісти, які є прихильниками Демократичного Альянсу та давно працюють разом  товариством підприємців «Край» та громадськими організаціями регіону.  В Нетішині партійну організацію очолив Олександр Супрунюк, який доклав чимало зусиль на розбудову партії та організації в цілому.
 
Проте зупинятись на таких досягненнях команда Демократичного Альянсу в Хмельницькій області не збирається. На разі готується ряд презентацій Демократичного Альянсу та тренінгів для молоді в таких містах області як Кам’янець-Подільський, Славута, Шепетівка.
ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу»

 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА