Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Хмельницький об’єднується для адвокаційних дій

03:00, 01.05.2011

Автор: Адміністратор

Новина

28 квітня у Хмельницькому найактивніші представники громадського сектору зібрались для обговорення інструментів адвокації. Захід відбувався в рамках мережі Адвокаційних клубів, яку створює ВМГО Демократичний альянс.

 
Це перше засідання клубу у Хмельницькому. Його основним завданням було знайти та об’єднати для подальшої спільної роботи практиків з адвокації. Саме тому перша частина заходу була присвячена обговоренню концепції подальшого функціонування мережі та виробленню спільного бачення адвокаційної діяльності, яку учасники опрацювали спільно з членом правління ВМГО ДА Андрієм Сидоренком.
 
Окремо увагу було приділено обговоренню досвіду адвокації у місті Хмельницькому. Зокрема, учасниками було презентовано кейс однієї з кампаній, яка зараз проводиться в регіон - «Хмельницький проти тютюнопаління в громадських місцях».
 
Друга частина заходу була присвячена роботі з експертом по новим медіа Миколою Малухою. Він поділився досвідом використання цього інструменту у адвокаційних кампаніях та обговорив з учасниками використання нових медіа у їхніх діях.
 
За підсумками клубу учасниками підкреслили важливість та ефективність таких заходів, а також окреслили теми подальших зустрічей.
 
Захід реалізовується командою Демократичного Альянсу у рамках програми “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що виконується Pact в Україні, за підтримки Агентства США з міжнародного Розвитку (USAID).
 
Прес-служба,
ВМГО ДА

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА