Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Чудовий початок гарної традиції проведення «Світлих вечорів» на Хмельниччині

02:00, 22.01.2013

Автор: Адміністратор

Новина

Роман штігер читає свої вірші під акомпонимент Марини КрутьМинулої неділі, 20 січня, в Хмельницькому відбувся літературний вечір Романа Штігера. Молодий поет білих віршів, які називає «невіршами» приїхав зі Львову аби познайомити мешканців міста з своєю творчістю. Це був вечір поезії та музики, вечір щирих емоцій автора та глядачів.

 

Приємною несподіванкою як для автора так і для самих організаторів була повна зала бажаючих послухати гостя. Глядачі приходили поодинці, групками та навіть сім’ями. Це все додало хвилювань Роману, але та атмосфера, яку створили глядачі надала йому сил та енергії, а головне – натхнення та бажання повернутись до Хмельницького ще раз.

Півтори години чуттєвих віршів Романа під акомпонимент бандуристки Маріни Круть не залишили байдужими нікого. Дівчата плакали, хлопці їх втішали, а Роман читав свої вірші. Вірші народжені у серці і для серця. Кожне слово поета торкало тонкі струни душі, а Марина торкала ті ж струни своєю чарівною музикою.
"Зараз доволі модно писати про кохання та рожеві хмаринки, вганяючи бальності в рамки кульгавих рим. Але Роман Штігер не такий! Його "невірші"- це живі створіння наповненні оригінальними образами та бурхливими почуттями. Мені подобається, що він не заганяє себе в будь-які рамки! Дуже добре, що Хмельницький осередок Демократичного Альянсу вирішив запросити Романа виступити в "КУТі" - поділився своїми враженнями відвідувач літературного вечора Андрій Ящишен.

Незважаючи на те, що глядачі не бажали відпускати львівського гостя, Роман врешті завершив читати свої вірші. Проте така зустріч стане не єдиною і щомісяця хмельничани зможуть відвідувати ось такі «Світлі вечори», а гостями заходу будуть молоді та талановиті поети України.

 


Прес-служба
Хмельницького обласного осередку
Молоді Демократичного Альянсу
[email protected]

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА