Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

З турботою про дітей

02:00, 07.12.2011

Автор: Адміністратор

Новина

Весела та сповнена щирими емоціями атмосфера панує в невеличкій кімнаті херсонському дитячого інтернату ім. Т.Шевченка. Активісти ВМГО «Демократичний Альянс» разом з Херсонським клубом волонтерів прихопивши відмінний настрій та цікаві ідеї наповнюють вільний час дітей турботою та увагою.

Кожного вівторка працює кіноклуб. Діти дивляться корисні та наповнені змістом фільми, які узгоджені з їх шкільною програмою.

Викладаючи майстер-класи з виготовлення креативних речей активісти заохочують малечу до творчості і розвивають нестримну дитячу фантазію. Натхненні прикладом майстринь діти зосереджено та наполегливо створюють власний хєндмейд.

Крім приємних відчуттів створення власними руцями різних цікавинок, робота дітей приносить і чисто практичну користь. На благодійних аукціонах в місцевих вишах та організаціях, на яких діти виставляють свою роботу, студенти купуючи сувеніри додають до дитячої скарбнички гроші. Так, своєю працею юні хлопчаки та дівчатка вже заробили собі на новеньку душову кабіну.

Дружба активістів Да з Клубом Херсонських волонтерів набирає нових обертів, а головне, стає все продуктивнішою. Наразі запускається проект «Подаруй друге життя непотрібним речам». Волонтери будуть збирати речі (одяг, іграшки, меблі тощо) та перерозподіляти їх по дитячих будинках та інтернатах області. Також плануються благодійні проекти.

Така співпраця ще раз доводить, що для того, щоб робити добрі справи не завжди потрібно мати фінансовий ресурс. Іноді бажання допомогти та ентузіазм набагато корисніший для тих, хто потребує допомоги.

Всі новини

© 2011–2023 | Команда ДА