Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Правління ДемАльянсу відвідає Херсон

15:54, 06.10.2016

Автор:

Новина

Зустріч з журналістами на тему “Відкрита платформа єднання: куди і з ким рухається ДемАльянс” відбудеться 12 жовтня о 12:00 в Кризовому медіа центрі м. Херсон за адресою: вул. Пилипа Орлика (9 Січня) 30, 1й поверх, оф. 33.

Відбудеться презентація Відкритої платформи єднання на базі ДемАльянсу,  яка об’єднає відповідальних лідерів українського суспільства. Також будуть розкриті основні принципи,  та цінності пропонованої Платформи, розкриті плани та напрямки розвитку.

Також буде анонсовано перезавантаження осередку партії в м. Херсон. Спікери розкажуть про плани осередку, можливості для співпраці та те, як осередок планує стати центром об’єднання активних та ініціативних громадян міста та області. Після цього дадуть відповіді на запитання.

"Об'єднавчий процес почався: ми дали йому публічний старт. Перед нами стоїть висока мета - перемогти на наступних виборах. Історія з об’єднанням має єдину ціль. Це зміни в країні. Поодинці робити їх майже неможливо. Останні два роки продемонстрували, що коли ми розбіглися після Майдану по різним політичним партіям, ініціативам, дехто — по політичних проектах, то втратили вплив на ситуацію в країні. В Українців нарешті з'явилася альтернатива проолігархічним політичним проектам", - вважає Василь ГАЦЬКО, співголова ДемАльянсу.

Учасники прес-конференції:

- Василь Гацько, співголова ДемАльянсу;

- Максим Черкасенко, член Правління ДемАльянсу;

- Владислав Оленченко, член Правління ДемАльянсу, співзасновник ВГП “Нова Країна”

- Андрій Луцик, голова Херсонської обласної організації ДемАльянсу.

Акредитація на місці.

Довідка:

9 липня з'їзд політичної партії «ДемАльянс» оголосив про перетворення партії на об’єднавчу платформу нової політичної сили. До партії приєдналися чотири народних депутати України з групи "Єврооптимістів": Світлана Заліщук, Сергій Лещенко, Мустафа Найем та Вікторія Пташник, а також Громадянська платформа Нова Країна, РеМБуС та інші.

Контактна особа:

(066) 26 146 77 - Андрій Луцик

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА