Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Херсон приєднався до загальноукраїнського молодіжного руху!

03:00, 06.07.2011

Автор: Адміністратор

Новина

    
Цими вихідними в Херсоні пройшла установча конференція, щодо створення 24 регіонального осередку «Демократичного Альянсу».

У створенні організації взяли участь громадські діячі, журналісти, волонтери та студенти Херсонщини.
    
Першочерговими завданнями своєї діяльності демальянсівці визначили спрощення умов неоднозначних рішень Херсонської міської ради стосовно обмежень прав власників домашніх тварин та контроль виконання місцевою владою закону «Про доступ до інформації».

Головою херсонського осередку була обрана Яніна Лебедєва. Екс-голова наукового товариства Херсонського державного університету. З 2007р. тісно співпрацює з Демальянсом в рамках багатьох проектів.

Керівником секретаріату обраний Кирило Єсін. Випускник Міжнародного університету бізнесу і права, спеціаліст менеджер-економіст (2011р).

До правління херсонського осередку увійшли також: Раїса Мірошник, Володимир Богдан, Микита Нікітенко,  Віктор Плохенко. Головою контрольно-ревізійної комісії обрано Юрія Басенко.

Слід зазначити, що Демократичний Альянс вже має досвід проведення акцій прямої дії. В рамках адвокаційних клубів херсонські активісти провели першу антинікотинову кампанію в місті. Наслідком цього стала поява нормальних залів для тих, хто не палить у 27 кафе міста і пропозиція від заступника голови обласного управління захисту прав споживачів активно співпрацювати і надалі.

Створення осередку Демальянсу в Херсоні є логічним продовженням цілеспрямованої діяльності місцевих активістів. На їхню думку, амбітна мета – вивести на якісно новий рівень взаємодію громадських організацій та влади міста задля забезпечення інтересу громадян на гідне життя та особистий розвиток – цілком досяжна, за умови наполегливої праці.

Мережа місцевих осередків ВМГО «Демократичний Альянс» впевнено розширюється. Для представництва абсолютно у всіх регіонах України залишилось відкрити місцеву організацію лише у Сумах.

Яніна Лебедєва

Голова херсонського осередку Яніна Лебедєва
Кирило Єсін

Керівник секретаріату Кирило ЄсінРаїса Мірошник

Член правління херсонського осередку Раїса МірошникПлохенко Віктор

Член правління херсонського осередку Віктор ПлохенкоВолодимир Богдан

Член правління херсонського осередку Володимир БогданМикита Нікітенко

Член правління херсонського осередку Микита Нікітенко


Всі новини

© 2011–2018 | Команда ДА