Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Розпочали зустрічі з мешканцями Харківської області

00:00, 14.12.2016

Автор:

Новина

11 грудня Харківський ДемАльянс розпочав серію зустрічей з мешканцями Харківської області, завітали до смт Краснопавлівка та міста Ізюм.

Наша команда зустрілася з місцевим населенням і громадсько-політичними активістами населених пунктів, презентувала їм нову Програму партії, зазначивши, що до її створення долучилося широке коло фахівців та партійців. Під час зустрічей активно обговорювалися питання децентралізації та розвитку місцевої інфраструктури. Тамтешні активісти виявили зацікавлення у створенні дієвих місцевих осередків партії та в підтримці їхніх ініціатив (особливо антикорупційних розслідувань) Народними депутатами України від ДемАльянсу.

До складу делегації увійшли голова Харківської обласної організації ДемАльянсу Євген Лісічкін, голова міської організації Дар’я Говорун та партійці ДемАльянсу міста Харків Надія Савинська та Сергій Прокопенко.

«У Краснопавлівці дуже актуальним є питання подвійного громадянства й оподаткування доходів, отриманих за кордоном, оскільки багато місцевого населення працює за межами країни», - зазначила Дар’я Говорун.

Ізюм порадував кількістю бажаючих починати соціальні проекти.

Але загалом спостерігається розчарування діючою владою та недовіра до політиків, особливо до старих облич. В обох містах лунали думки про недостатність кваліфікованих кадрів і відсутність дієвої команди. «Що по настроях – навіть якщо люди намагаються щось робити, гонять корупціонерів з посад директорів КП або намагаються оновити школи, у них немає кадрів, щоб замінити нездатного корупційного управлінця, але вони шукають», - каже Сергій Прокопенко.

«Поїздка засвідчила можливість і необхідність подальшого регіонального розвитку для команди ДемАльянсу», - зробила висновок Дар’я Говорун.

Слідкуйте за новинами в нашій групі у ФБ: https://www.facebook.com/DemAlliance.Kharkov , там ми заздалегідь повідомимо про те, коли і куди завітаємо наступного разу. Якщо ви хочете бачити нас у своєму населеному пункті або/та бажаєте, щоб у вашому місті було створено осередок Демократичного Альянсу пишіть нам у ФБ (https://www.facebook.com/DemAlliance.Kharkov), або надсилайте свої листи на пошту ([email protected]) .

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА