Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Результати судового засідання по справі посібника кремлівських окупантів Олександра Шишкіна

00:00, 11.01.2017

Автор:

Новина

10 січня 2017 року відбулося перше засідання про скасування Олександру Шишкіну (члену Ради Федерації федеральних зборів РФ з оборони та безпеки та колишньому депутату Держдуми РФ) звання почесного громадянина Харкова.

Нагадуємо, що з 2014 року Олександр Шишкін є почесним громадянином Харкова. А з 2013 року у складі Ради Федерації федеральних зборів РФ з оборони та безпеки він брав участь у голосуваннях, що дозволили Володимиру Путіну використовувати Збройні сили РФ в Україні, та в голосуванні за анексію української території, а саме Криму та Севастополя (Деталі тут).

«Представляв Харківську міськраду заступник Юридичного департаменту Костянтин Прокоп’єв. Прокоп'єв представляв міськраду і в справі по зносу пам'ятника Леніну. […] Можна зробити маленький попередній висновок, що для Кернеса збереження для Шишкіна звання Почесного громадянина Харкова – це питання знакове та справа честі» – пише Голова Харківської обласної організації ДемАльянс  Євген Лісічкін, що по завершенні засідання виклав його підсумки на своїй сторінці в ФБ. Євген є активним учасником та одним з ініціаторів судового розслідування.

Позиція Харківської міськради у цій справі вражає: «Повністю заперечуємо проти позову прокуратури. Прокуратура не надала жодних доказів скоєння злочинів громадянином Шишкіним проти держави Україна. Голосування Олександра Шишкіна за дозвіл використання Збройних сил РФ в Україні та анексію Криму та Севастополя – не є порушенням Конституції та Законів України. Наведіть статті Конституції та Закони України, які про це говорять».

Суд не виніс остаточного рішення і переніс засідання на іншу дату.

Харківський ДемАльянс і надалі слідкуватиме за перебігом судового розслідування, аби попередити упередженість суддів. Ми вважаємо, що Олександр Шишкін має бути позбавлений звання почесного громадянина Харкова.

 

Всі новини

© 2011–2023 | Команда ДА