Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Харківський ДемАльянс визначив подальші кроки, необхідні для розвитку та ефективного функціонування партії

00:00, 14.09.2016

Автор:

Новина

Харківська міська організація партії ДемАльянс провела стратегічну сесію, де визначила подальші кроки, необхідні для розвитку та ефективного функціонування партії.

Першим пунктом у роботі стало привітання та вручення партійних квитків новим членам партії. Команда зростає, а отже, стає сильнішою!

Вже в оновленому складі ДемАльянс попрацював над стратегією партії. Були презентовані діючі та вже готові до запуску проекти осередку: адвокасі-кампанія з пониження порогів у «Прозорро», школа «Від громадянина до політика», принципово новий підхід щодо фандрейзингу. Після чого шляхом рефлексивної гри почали працювати над вирішенням таких питань, як позиціювання ДемАльянсу в Харкові, внутрішня комунікація, щоденна робота партії, фандрейзинг.

За результатами гри та з оглядом на минулі здобутки Харківський ДемАльянс зміг удосконалити та активізувати генеральні цілі команди, оновити короткострокові, визначити основні напрями роботи та висунути завдання на найближчий час.

«Метою цієї стратегічної сесії, було визначити ті кроки, які ми маємо зробити, щоб бути впливовою політичною силою у місті. На мою думку, подібні заходи мають проходити мінімум раз на 6 місяців, краще навіть раз на 4 місяці. А завдання на час до наступної сесії - впровадити напрацювання попередньої. Чим ми і займемося», - відзначив голова Харківського осередку ДемАльянсу Євгеній ЛІСІЧКІН.

Всі новини

© 2011–2018 | Команда ДА