Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Харків - не місто для наркоманів

00:00, 15.03.2017

Автор: Адміністратор

Новина

Харківська команда ДемАльянсу звернулася до людей із закликом об’єднатися проти наркоторговців та місцевих наркоманів.

Із приходом весни з-під снігу на вулицях Харкова зійшли, на жаль, не проліски. Шприци, голки та ампули рясніють то тут, то там. Ми розуміємо всю важкість пошуку винних у подібних справах, але також знаємо, що, часом, на них місцеві правоохоронні органи просто закривають очі.

13 березня ми вирушили в рейд одним із районів Харкова.  Демальянсівці Людмила Яковина, Дар’я Говорун,  Дмитро Гресь, Антон Косолапов, Аліна Петровська та Марія Фурник пройшлися Немишлянським районом, щоб відшукати наркотичні залишки та поінформувати харків’ян про те, як діяти у разі їх виявлення.

У ході бесід із місцевими мешканцями з’ясували, що проблема є і всіх вона хвилює, а які першочергові дії - знають одиниці. Наркоманське приладдя знаходять біля будинків, у під’їздах та, найгірше, на дитячих майданчиках. І справді, біля одного з дитячих майданчиків ми знайшли ціле «кладовище» шприців.

Викликали поліцію.

Слід зазначити, поліцейські були дуже вмотивовані: подякували нам за свідоме ставлення, провели бесіду з місцевими мешканцями (мовляв, не мовчіть, викликайте нас) та пообіцяли на своєму етапі зробити все можливе.

Тоді як ми вже написали заяву.

 

Це тільки початок наших дій.

Закликаємо всіх небайдужих: звертайтеся в поліцію, якщо бачите подібні «знахідки», або хоча б повідомляйте нас, надіславши фото та місце знахідки на адресу https://www.facebook.com/l.yakovyna?fref=ts.

Просимо також звернути увагу на написи на стінах будинків та заборах, що є рекламою торговців наркотичними речовинами. Усе місце розписане подібними «контактами».

Зв’яжись  із поліцією, доки хтось із твоїх близьких не зв’язався із наркотиками!

 

Всі новини

© 2011–2023 | Команда ДА