Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

12 листопада буде оновлено керівний склад харківського ДемАльянсу

12:33, 08.11.2016

Автор:

Новина

Традиційно напередодні партійного З’їзду в Києві відбувається перезавантаження в лавах регіональних команд ДемАльянсу. Звітно-виборча конференція Харківських Обласної і Міської організацій припадає на 12 листопада.

Головна мета конференції – підбиття підсумків звітного року, обрання керівних органів організацій та делегатів на З’їзд партії.

Для вивчення кандидатів на керівні посади було сформовано Номінаційний комітет у такому складі:  

  • Сергій Прокопенко – член Харківського ДемАльянсу, громадський діяч, що спеціалізується на просуненні проектів креативної економіки в Харкові;
  • Ігор Андрійченко – депутат Чернігівської міської ради, член команди чернігівського ДемАльянсу;
  • Володимир Чистилін – журналіст, громадський діяч, один із координаторів харківського Євромайдану.

Голос Номінаційного комітету несе рекомендаційний характер для делегатів Звітно-виборчої конференції.

Висунуті кандидати не один рік працюють в осередках Харкова та області. Найбільший вік андидата - 33 роки.

На посади голів обласної або міської організації висунуто наступних осіб:

Лісічкін Євген Сергійович (25 років) – висунутий на посади голови обласної та голови міської організацій. Наразі є діючим головою міської організації харківського ДемАльянсу. Обізнаний у питаннях місцевого самоврядування та функціонування міста. Має авторитет серед громадсько-політичного руху міста Харкова та досвід антикорупційних розслідувань.

Говорун Дар’я Миколаївна (29 років) – висунута на посади голови обласної та голови міської організацій. Фаховий юрист. Має політичний потенціал та аналітичні здібності. На місцевих виборах показала один з найбільших результатів у команді.

На посаду виконавчого секретаря висунуто 1 кандидатуру. Кисельов Андрій Олександрович (32 роки) – висунутий на посади виконавчого секретаря обласної організації та члена Бюро обласної організації ДемАльянсу. На посаді в.о. секретаря проявив себе як організований, відповідальний, системний менеджер.

До складу Бюро Харківської обласної організації висунуті такі кандидати:

Черевко Вікторія Олександрівна (32 роки) – засновниця ДемАльянсу в Харкові. Магістр державного управління. Довгий час була членом Правління партії ДемАльянс. Чудово розуміє вектор розвитку осередку, є координатором навчальних програм команди ДемАльянсу.

Худолій Віктор Сергійович (33 роки) – приватний підприємець, має юридичну освіту. Має досвід виборчих кампаній, авторитет серед партійців та розуміння вектору розвитку осередку.

Дзюріч Сергій Анатолійович (28 років) – володіє стратегічним мисленням, комунікабельний, вміє працювати в команді, цілеспрямований.

Гресь Дмитро Віталійович (25 років) - юрист, громадський активіст, має досвід виборчих компаній, розуміння стратегічного вектору розвитку регіону;

Косолапов Антон (26 років) - викладач, громадський активіст, має дві вищі освіти, відповідальний та стресостійкий.

Савинська Надія Олександрівна (29 років) – діюча голова Харківської обласної організації ДемАльянсу, кандидат біологічних наук, займається питаннями освіти.

До складу Бюро Харківської міської організації запропоновано включити таких осіб:

Карлін Олександр Геннадійович (26 років) – працює в IT-кампанії, діючий член Бюро обласної організації, відповідальний за інформаційний напрям роботи;

Фурнік Марія Ігорівна (30 років) – одна з засновників ДемАльянсу в Харкові, плекає ідеї організації та її цінності. Досвідчений менеджер, що вміє створювати командний дух.

Кібіткіна Аліна Ігорівна (25 років) – член виконавчого секретаріату міської партійної організації, системна та відповідальна, амбітна та цілеспрямована.


Якщо у вас є запитання до делегатів або певні коментарі, пишіть на нашу пошту: [email protected] . Ваша думка важлива для команди ДемАльянсу.

Бажаємо успіхів усім висунутим кандидатам! А Харківському ДемАльянсу – щоб новообрана команда додала сил та надихнула на нові звершення!

Читайте також: Парламент прийняв Закон №4496 про усунення адміністративних бар’єрів при експорті послуг

Всі новини

© 2011–2018 | Команда ДА