Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Підсумки візиту голови ДемАльянсу Донеччини Романа Соколова до Швеції

00:00, 05.11.2016

Автор:

Новина

Голова Донецької обласної організації політичної партії ДемАльянс (Демократичний Альянс) Роман Соколов перебував з робочим візитом в одній з найрозвиненіших країн ЄС -  Швеції . В ході поїздки, Роман Вікторович разом із колегами відвідали чотири міста: Стокгольм, Гетеборг, Кальмар та Удеваллу. Були організовані зустрічі з представниками міської влади, на яких Голова ДемАльянсу Донеччини переймав досвід шведських колег з управління містами та ділився своїм на прикладі України та нашої області.

Також, Роман Соколов побував на конгресі молодіжної організації християнсько-демократичної партії, яка складається з 12000 учасників по всій країні.

Слід зазначити й те ,що не дивлячись на дуже щільний графік зустрічей та візитів по усім містам, представники Швеції викроїли час й на те щоб показати гостям красу своєї країни, ознайомити з деякими технічними досягненнями .Швеція - країна , що турбується про навколишнє середовище,саме тому поступово ведеться заміна нерельтабельної та застарілої промисловості на нові технології.

Як і планувалося, візит видався досить продуктивним та пізнавальним.Чималу увагу шведські колеги приділили своєму практичному досвіду.

Голова Донецької обласної організації політичної партії ДемАльянс (Демократичний Альянс) Роман Соколов висловлює вдячність організаторам поїздки та представникам країни, які привітно та з гостинністю зустріли своїх українських  колег.

Команда Донецької обласної організації політичної партії ДемАльянс працює над можливістю впровадження здобутого досвіду в Україні.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА