Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Донецький ДемАльянс підтримав акцію проти свавілля у МВС України

02:11, 08.07.2013

Автор: Адміністратор

Новина

Представники донецького осередку Демократичного Альянсу приєдналися до акції 6 квітня, присвяченої  беззаконню, яке панує у правоохоронних органах нашої держави.

Близько другої години дня небайдужі до цієї проблеми люди й активісти ДемАльянсу зібралися біля обласного МВС України в донецькій області з плакатами та лозунгами: « Нет зверствам в милиции»  або «Кто ответит за правовой беспредел?».

Головним кермачем, що надавав обуреним слово, став місцевий блогер і громадський активіст Денис КАЗАНСЬКИЙ. Він нагадав про зґвалтування дівчини у Миколаївській області, але  додав: «На жаль, це не єдиний випадок міліцейського свавілля».

І справді, діячі Демократичного Альянсу чудово розуміють - наразі проблема МВС-ного свавілля стоїть дуже гостро, починаючи зі стягнення грошей і закінчуючи побиттям беззахисних громадян.

Ігор ГУЛАЙ, один із активістів місцевого Демократичного Альянсу підкреслив важливість акції. На його думку, влада повинна схаменутися і нарешті побачити, наскільки глибоко правоохоронні органи загрузли у беззаконні.

Загалом акція була своєрідним зверненням до всіх працівників МВС України. Активісти наполегливо вимагали, щоб міністр внутрішніх справ України Віталій ЗАХАРЧЕНКО і його перший заступник Віктор ДУБОВИК подали у відставку.

Одне стало зрозуміло напевно - люди вирішили підняти свій голос за правду. З їх прагненням не жити у страху, бажанням  почуватися повноцінними громадянами своєї держави цілком погодилися представники донецького ДемАльянсу, адже вони впевнені, що колись таки зможуть домогтися справедливості в Україні. 


Прес служба

Донецької обласної партійної організації

"Демократичний Альянс"

[email protected]

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА