Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Донецька Молодь ДемАльянсу «подарувала усмішку» городянам

16:29, 17.03.2013

Автор: Адміністратор

Новина

17 березня донеччани впустили в свої серця добро та поділилися ним з оточуючими. На початку третьої години дня активісти ДемАльянсу розпочали акцію «Подаруй усмішку» у рамках всеукраїнського проекту «Епідемія Доброти». 

Як казав Жан Жак Руссо, добре - це прекрасне в дії . Саме тому коли організатори проекту вирішили роздавати на бульварі Пушкіна листівки й повітряні кульки, вони не дали городянам жодного шансу на смуток. Донеччани з радістю отримали неабиякий весняний подарунок: картинки з кумедними смайлами, незвичайні повітряні кульки, що були зроблені у формі квітів, і, звичайно ж, відмінний настрій. 
Впевненість в останньому породжують щасливі обличчя мешканців міста, які з радістю й здивуванням читали слова, написані на своїх подарунках, адже демальянсівці щиро побажали усім добра, кохання, здійснення мрій, натхнення та весняного настрою. Учасники акції домоглися свого:  вони змогли подарувати усмішку всім без винятку – жінкам і чоловікам, дітям і людям літнього віку. 
 
Коментуючи важливість заходу, голова осередку Ігор Гулай сказав: «Цей проект    дав людям змогу відчути себе щасливими й потрібними. Ми побачили справжні емоції на обличчях городян і відчули те тепло вдячності, яке вони випромінювали». Також він наголосив на тому, що спонтанний прояв доброти робить кращими не тільки оточуючих, а й нас самих. 
 
Нагадаємо, що інформаційним партнером заходу виступила онайн-газета  «NGO.Donetsk».

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА