Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ДемАльянс Донеччини відвідав громадські екологічні слухання

00:00, 20.12.2016

Автор: Адміністратор

Новина

20 грудня відбулися громадські слухання з питання виконання природоохоронних заходів металургійними комбінатами м. Маріуполя.

Члени та активісти Донецької обласної організації політичної партії ДемАльянс(Демократичний альянс) відвідали слухання та висловили свою позицію.

Виконавчий секретар Донецької обласної організації політичної партії ДемАльянс(Демократичний альянс) Денис Гаврилов у своєму виступі погодився, що Маріупольські металургійні комбінати - найбільші забруднювачі Приазовського довкілля, але він також нагадав учасникам слухання й про те, що комбінати - це соціально відповідальні підприємства, які постійно допомагають місту(ремонт шкіл, лікарень, встановлення дитячих майданчиків та ін.).

Директори комбінатів наполягали на перенесенні заходів екологічної програми на 7-9 років і це враховуючи те,що деякі заходи програми виконуються достроково, а деякі з величезними затримками.

Представники Донецької обласної організації політичної партії ДемАльянс(Демократичний альянс) зазначили, що перенесення на такий тривалий термін - неприйнятний та наполягли, як на їх думку. на раціональному компромісі - подовження терміну виконання заходів екологічної програми на 2-3 роки.

Суддею у спорі виступив голова Донецької обласної військово - цивільної адміністрації Жебрівський Павло Іванович та запропонував своє компромісне рішення. засноване на нормах закону.

Отже, подовження на 5 років термінів модернізації Маріупольських комбінатів та створення комісій з контролю за дотриманням цих термінів - таке компромісне рішення стало результатом сьогоднішніх громадських слухань.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА