Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Киянам представили проект Київ Очима ДемАльянсу на Позняках

11:28, 04.05.2017

Автор:

Новина

Жителям столичного мікрорайону Позняки 29 квітня презентували проект Київ Очима ДемАльянсу (КОД), до створення якого залучили професійних архітекторів та дизайнерів.

«Частина «конюшини» біля виходу зі станції метро Позняки має стати доступною для людей з обмеженими можливостями, батьків з візочками, пасажирів міського транспорту і навіть велосипедистів», – заявили представники Київської міської організації ДемАльянсу.

«Оскільки ДемАльянс враховує інтереси як громадян, так і малого та середнього бізнесу, про знесення МАФів мова не йде. Проте, даний простір має стати не тільки комфортним, але й естетично привабливим для киян. Вже сьогодні, при дотриманні норм благоустрою міста й законів, ця площа виглядала б інакше: з уніфікованими тимчасовими спорудами та вивісками, доступною для всіх мешканців та вільною від стихійної торгівлі», – заявила голова Дарницької районної в місті Києві організації ДемАльянс Ірина Гордійчук.

З її слів, мета проекту Київ Очима ДемАльянсу на Позняках – зібрати відгуки, критику і побажання жителів району, щоб поступово, в силу наявних можливостей впливати та змінювати ситуацію на краще.

За словами члена бюро ДемАльянс Київ Віталія Безгіна, майже кожного тижня в Києві спалахують нові конфлікти: між мешканцями і забудовниками, бізнесом і комунальниками, навіть між батьками малих дітей та власниками собак. Природою даних конфліктів є відсутність єдиного розуміння правил і вектору розвитку столиці.

"Проект #КиївОчимаДемАльянсу – це не просто гарні картинки і робота архітекторів. Це, перш за все, фундамент для стратегічного розвитку міста і його переосмислення", – зазначив Віталій Безгін.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА