Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Заява Чернівецького ДемАльянсу щодо ситуації з Бюджетом Ініціатив

00:00, 24.10.2016

Автор:

Новина

Минулої п’ятниці (21.10.2016), наша команда опублікувала виявлений факт зловживань зі сторони депутата міської ради, який намагався зібрати копії паспортів городян для голосування за свій проект на платформі Бюджету Ініціатив.
https://molbuk.ua/…/117236-u-nogo-groshey-valom-ale-khoche-u…

З цього приводу відбулось бурхливе обговорення, у ході якого наші опоненти намагались перевести проблему у політичне русло, відвертаючи уваги від самої проблеми.
https://molbuk.ua/…/117273-deputat-naydysh-z-chernivciv-obiz…

Тому, хочемо акцентувати Вашу увагу на суті проблеми та донести свою позицію.

ДемАльянс підтримує платформу Бюджету Ініціатив. Дана платформа корисна для міста та покликана сприяти розвитку Чернівців. Подібні проекти в інших містах України, Європи досягнули успіху та є ефективним інструментом для запровадження актуальних важливих заходів для життя міста руками самих її мешканців. Оскільки до нас потрапила інформація щодо зловживань у голосуванні, ми вирішили, що не маємо права мовчати. Ми не могли спостерігати, як нечесним способом у чернівчан забирають можливість обрати проект, який дійсно потрібен більшості людей. Закликаємо чернівчан бути більш активними в голосуванні за проекти ініціативних громадян на платформі Бюджету Ініціатив (https://gb.city.cv.ua/). Та з огляду на виявлену можливість махінацій, ми просимо чернівчан робити свій вибір самостійно, а не віддавати свій голос в руки однієї особи.

Якщо дивитись на проблему глибше, то виходить, що депутат, який має величезні можливості залучення коштів на свої ініціативи із міського бюджету, хоче використати Бюджет Ініціатив у своїх цілях, застосовуючи його для свого переобрання на наступний термін. Це повністю нівелює суть платформи, яка покликана стати виразником громадської думки, покращити те, що потрібно більшій частині громади, а не окремо взятому депутату.

Закликаємо відповідальних за роботу платформи людей забезпечити чесність голосування та не допустити ситуації, за якої результати піддаватимуться сумніву та ревізії. Просимо перевірити, чи були випадки голосування більше 4-5 людей з одного і того ж комп’ютера (однакової ip-адреси). А також, провести вибіркову перевірку людей, які віддавали голоси шляхом відправки копій своїх паспортів, на предмет особистого та свідомого голосування.

Вибірковий контроль за чесністю голосування дасть можливість забезпечити прозорість підтримки проектів для розвитку міста.

Голова ЧОО ПП ДемАльянс Іван Патарак

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА