Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Як пройшов у Чернівцях Антикорупційний форум

13:53, 18.03.2016

Автор:

Новина

Рух за очищення розпочав свій маршрут Україною з міста Чернівці 22 лютого 2016 року.

Форум мав на меті стати майданчиком для концентрації та об’єднання нових та здорових сил суспільства в спільній боротьбі проти корупції, яка є головною проблемою України. Великий зал палацу «Юність Буковини» не зміг вмістити всіх бажаючих потрапити на даний захід та взяти  участь в обговорені ситуації в країні та планів на майбутнє.

На зустрічі із громадськістю виступали голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі, голова політичної партії «Демальянс» Василь Гацько, співзасновник Центру вільної економіки ім. Бендукідзе Володимир Федорин, депутат Парламенту Грузії Георгій Вашадзе, заступник голови політичної партії «Демальянс» в Чернівецькій області Сергій Яремчук, представник «Клубу підприємців Буковини» Мирослав Ніколайчук та член волонтерського руху Антоніна Бабюк.

Говорили про проблеми та перспективи реформування української системи влади, впровадження справжніх системних реформ та шляхи подолання тотальної корупції як явища в українському суспільстві.

Серед головних завдань антикорупційного руху Василь Гацько назвав відставку Уряду Арсенія Яценюка з подальшим формуванням нового уряду, призначення незалежного Генерального прокурора, який буде здатний зламати корумповану систему, ухвалення пакету законів про економічну свободу, запровадження невідворотності покарання, а також прийняття нового виборчого закону.

Учасники залишили форум з усвідомленням, що Форум – це лише початок великої роботи над подоланням перелічених проблем.

Звіт про кошти, що надійшли та були витрачені для організації Форумів, доступний за посиланням.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА