Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ДемАльянс відкрив набір на Школу Практичної Аналітики в Чернівцях

02:00, 23.01.2012

Автор: Адміністратор

Новина

Жителів Ченівців запрошують на проект «Школа Практичної Аналітики»: з 23 січня розпочато прийом заявок на участь. Проект проводиться чернівецькою командою Демократичного Альянсу спільно з громадською організацією «Захист» та Політологічним науковим товариством «Аналітик». До участі в навчанні запрошуються студенти, молоді дослідники та громадські активісти.

Проект сприятиме формуванню у учасників теоретичної бази та освоєнню практичних інструментів для аналізу суспільно-політичних проблем, розвитку критичного мислення, вміння працювати з інформацією. Мета проекту – створення дослідницької аналітичної групи, яка б своєчасно реагувала на динаміку регіональних проблем, проводила ґрунтовні аналітичні дослідження, виробляла можливі варіанти рішень і висвітлювала їх у місцевих ЗМІ. Навчальний проект «Школа практичної аналітики» робить акцент також на розширенні світогляду учасників задля ефективного використання набутих навиків у науковій та громадській діяльності.


«Школа Практичної Аналітики»
 – реальна можливість познайомитися з успішними аналітиками Чернівців та України, перейняти їх досвід та дізнатися більше про процес пошуку відповідей на важливі суспільні питання. У рамках Школи ти дізнаєшся про основні методи та інструменти роботи аналітика, методи здійснення кількісних та якісних соціологічних досліджень, психологічні особливості роботи аналітика, використання нових медіа у аналітичній роботі, написання інформаційних запитів та аналітичних статей, використання аналітики у виборчих кампаніях, проведення інформаційно-аналітичних кампаній та про роботу в аналітичних групах.

В рамках Школи проводитимуться:
— Тренінги з розвитку аналітичних навиків;
— Семінари та майстер-класи з фахівцями;
— Дискусії з відомими журналістами та громадськими діячами;
— Командна розробка та проведення власної інформаційно-аналітичної кампанії.

Після закінчення Школи ти:

— Здобудеш цінний досвід роботи в аналітичній групі;
— Навчишся використовувати нові медіа у аналітичній роботі;
— Оволодієш умінням написання якісних аналітичних матеріалів та дебатних статей;
— Зрозумієш як працює громадська організація, політична партія, органи державної влади;
— Познайомишся з людьми, котрі поділяють твої погляди та прагнення. 

ДЛЯ УЧАСТІ У ШКОЛІ необхідно до 10-го лютого (включно) заповнити аплікаційну форму на сайті Школи та пройти співбесіду.
 
Заняття проходитимуть з 16 лютого до 26 березня. Участь у проекті є БЕЗКОШТОВНОЮ для всіх, хто пройшов конкурсний відбір. Прослухавши теоретичну програму курсу та виконавши практичні завдання, випускники Школи отримують сертифікати. Для тих, хто не пройшов у ряди учасників Школи, надаватиметься можливість платно відвідувати навчальні заняття.

Детальну інформацію шукайте на веб-сторінці проекту: 
https://analytics.socialproject.net, або звертайтесь до координаторів проекту за тел.: 050-611-8699 (Віталій ШАРЛАЙ), 066-569-2098 (Вадим МІСЬКИЙ); e-mail:[email protected]
Також слідкуйте за новинами на сторінках Чернівецької команди Демократичного Альянсу в соцмережах:
facebook.com/dem.cv та vkontakte.ru/dem_cv

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА