Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ДемАльянс презентував "Відкриту платформу єднання" у Чернівцях

18:21, 28.09.2016

Автор:

Новина

Співголова політичної партії ДемАльянс Василь Гацько, член Правління Максим Черкасенко, голова Чернівецької обласної організації партії Іван Патарак та член ДемАльянсу Марина Кирилюк презентували Чернівецькій громадськості "Відкриту платформу єднання" та плани розвитку партії у м. Чернівці.

Візит Правління ДемАльянсу до Чернівців видався дуже насиченим та цікавим. Співголова партії Василь Гацько та член Правління Максим Черкасенко дали прес-конференцію, зустрілись з молодим поколінням, студентами, подивились прекрасну архітектуру міста, дали відповіді на гострі питання журналістів місцевих ЗМІ.

Кульмінацією візиту стала зустріч з активом міста, прихильниками партії, серед яких були викладачі ЧНУ, громадські активісти, бізнесмени та просто люди з активною громадською позицією. Всі вони хочуть змін у країні, сподіваються на заміну «прогнившого» правлячого класу та прийшли послухати механізми цих змін безпосередньо з вуст Василя Гацько та Максима Черкасенка. Було багато питань, на які вони отримали чіткі відповіді. 

В ході візиту, Чернівецька обласна організація ДемАльянсу анонсувала відкриття консультаційного центру з питань енергоефективності, енергозбереження, створення та функціонування ОСББ, правової допомоги та інших соціально важливих питань. Партійна організація поставила собі за мету - зростання потужної команди для справжніх змін у місті.

 

 

 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА