Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Чернівчани вийшли на акцію проти марнотратства бюджету міста

00:00, 15.02.2017

Автор:

Новина

Сьогодні ДемАльянс провів у Чернівцях акцію протесту проти безглуздого марнотратства бюджету міста на проекти по типу "ТУНЕЛЬ", в який заплановано закопати від 120 млн до 2 млрд грн, та закликав до направлення коштів, насамперед, на капітальний ремонт основних доріг в місті.

Метою акції було привернути увагу чернівчан до безвідповідального ставлення до бюджетних коштів депутатського корпусу Чернівецької міської ради.

Деякі люди дуже хотіли зірвати нашу акцію протесту. Для цього вони навіть перенесли сесію міської ради, обравши для її проведення велике релігійне свято та час перебування людей у церквах. Крім цього, на два дні була заблокована робота нашої інтернет сторінки, що не дало нам можливості вчасно повідомити людей про зміну дати і часу проведення акції. Але ми все одно прийшли і донесли свою думку. Крім того, збирати багато людей та відривати їх від роботи у цей складний фінансовий час ми не мали на меті.

 

 

Фото: https://molbuk.ua/chernovtsy_news/​

"Ми вважаємо, що недопустимо, що всередині лютого ще невідомо, куди будуть витрачатися кошти капітальних видатків. Як таке може бути, що затягується до весни рішення про розподіл цих коштів? Тендери будуть проведені в кращому випадку улітку, а роботи, як завжди почнуть восени. І знову ми побачимо, що нічого не зроблено, нічого немає, а люди нарікають на роботу міської ради.

Зараз вже рік, відколи близько 200 мільйонів гривень лежать у банку на рахунку. Якщо депутатам не потрібні ці кошти на інші цілі, то хай спрямують ці гроші на ремонт", - відзначив голова Чернівецької обласної організації партії ДемАльянс Іван ПАТАРАК.

Звертаємо увагу на те, що маючи не більші бюджети ніж ми, сусідні міста, мають значно кращий рівень дорожнього покриття. Соромно перед гостями міста, туристами, які їдучи нашими дорогами отримують масу негативних вражень. Шкода чернівчан, що змушені в громадському транспорті перераховувати собі кістки, проїжджаючи щодня жахливими дорогами. 

Ми прагнемо зробити місто комфортним для життя його мешканців. Ми продовжимо свою роботу та сподіваємось за вашої підтримки досягти успіху!


  

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА