Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Благодійний концерт дл ядопомоги онкохворим дітям "Збережи дитині життя"

03:00, 24.05.2009

Автор: Адміністратор

Новина

21 травня 2009 року в Чернівецькому  нічному клубі "Platinum" відбувся благодійний концерт присвячений діткам хворим на РАК, ідею проведення цього заходу розробили і втілили в життя члени Чернівецького обласного осередку ВМГО "Демократичного Альянсу",вони також знайшли спонсорів якими стали інтернет провайдер "LANgate" та дистрибуційна компанія "Рома",виділені ними кошти пішли на оренду приміщення,апаратури та проведення рекламної компанії.

На концерті виступили 4 рок та 5 реп гуртів, які зібрали біля 200 людей. Розпочали концерт своїм легким і невимушеним виступом рокери з гурту "Палаючий кущ",потім читали реп -гурт Спарта, особливо доречним був трек "Цени настоящее", адже дійсно потрібно цінувати те, що маєш, а цінувати означає допомагати, тим хто цього потребує,далі захопили публіку Sinners  треком про інтернат з якими на приспіві співала дівчина з чудовим голосом -  Light, та закінчили данний блок оптимістичним треком "Ти можеш", одразу ж підхопили хвилю позитиву рок гурти "Полюси"  та "Кремп"   які "виклалися на повну" та знову  "підірвали" публіку своїм  неординарним та класним виступом, наступними "прокачали " зал старожили Чернівецького репу NTFreeze та "45" в такт чиїх пісень колихався весь "Platinum" і останніми серед реперів виступив гурт "Street Souls", а  наприкінці всі отримали порцію шаленого драйву від  етно-рокерів "Stelsi". Таким чином ми помітили, що два зовсім різних музичних направлення можуть прекрасно поєднатися задля однієї мети, якою була допомога хворим дітям.

На завершення цьго заходу організатори підрахували зібрані кошти на які будуть придбані миючі та дезинфікуючі засоби для онкологічного відділення  Чернівецької обласної дитячої лікарні.

 

ДЯКУЄМО всі тим, хто приймав участь у тому щоб зібрати кошти,які дуже необхідні цим діткам.

 

Нехай це лише крапля в морі але якщо ми зможемо врятувати хоча б одне життя то це означатиме що ми недаремно існуємо в цьму світі.

 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА