Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Підведено підсумки благодійного аукціону «Купи зустріч» - 2012

19:00, 15.01.2013

Автор: Адміністратор

Новина

Благодійний інтернет - аукціон «Купи зустріч», організатором якого вже другий рік поспіль виступає ЧОО ВМГО «Демократичний Альянс», завершився і досягнув своєї кінцевої мети. В цьому році після закінчення аукціону організаторами було прийнято рішення про надання допомоги реанімаційному відділенню Чернігівської обласної дитячої лікарні та вже третій рік поспіль Центру соціальної реабілітації с. Хмільниця.

Саме на Старий Новий рік, тобто 14 січня, представником «Демократичного Альянсу», а саме ініціатором благодійного аукціону Висоцьким Геннадієм, було вручено медичну центрифугу реанімаційному відділенню Чернігівської обласної дитячої лікарні. Цей медичний прилад, що коштує 6 тис. грн., дає можливість відокремити еритроцити від інших елементів крові, та на сьогодні є дуже необхідним обладнанням для дитячої реанімації.

Трохи раніше, на день Святого Миколая, команда Демократичного Альянсу разом з представниками Проекту Чернігівський благодійний бюлетень та Автомобільний форум Чернігова відвідали Центр соціальної реабілітації с. Хмільниця,  де привітали діточок святковою виставою та подарували багато корисних подарунків (канцелярія, засоби гігієни, книжки, іграшки, одяг…).

            Сам благодійний аукціон тривав протягом всього листопада. Участь у аукціоні взяло близько 180 осіб, серед яких були як звичайні чернігівці, так і відомі в місті люди. Серед них: політики, бізнесмени, громадські діячі, шоумени, блогери. В цьому році по результатах аукціону було зібрано 8200грн. На жаль, не всі із заявлених ставок на зустріч виявились справжніми. Тому і зібрана сума в результаті дещо менша в порівнянні з сумарною на інтернет-сайті.

Висловлюємо щиру вдячність партнерам благодійного аукціону «Купи зустріч»: інтернет – магазину https://korobok.net.ua/ , міській кав’ярні «Шарлотка» і кондитерській фабриці «Стріла».

Інформаційним партнерам: телеканалу «Дитинець», газеті «Главная и Любимая» портал Чернігова https://gorod.cn.ua/, Чернігівській загальнополітичній газеті https://svoboda.fm/, сайту https://pik.cn.ua/, інформ-агенції «Чернігівський монітор» https://monitor.cn.ua/, експертному клубу «Чиста політика» https://politika.cn.ua/, всеукраїнській тижневій газеті «Сіверщина» https://siver.com.ua/, інформаційному виданню https://anoncer.net/, сайту https://geometria.ru/ і Чернігівській обласній газеті «Чернігівська правда» https://despravda.com.

Окрім цього висловлюємо особисту подяку всім учасникам аукціону. Саме завдяки Вам діти, що потребують допомоги -  таки отримали її.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА