Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

ХІІ-та сесія Чернігівської міськради. Позиція Демальянсу

11:41, 31.10.2016

Автор:

Новина

З переліку питань дванадцятої сесії Чернігівської міської ради, хочемо озвучити ті , що можна назвати резонансними або ж по яким Демальянс займав певну позицію.

По-перше, разом з колегами з Самопомочі внесли в порядок денний сесії проект рішення про скасування рішення виконкому №394 від 01 вересня 2016 року про надання містобудівних умов для будинків, що по суті забудовують Березовий гай по вул. Пухова. Підтримаючи тиск громадськості, проголосували за відміну цього рішення.

Підтримали збільшення розміру компенсації автомобільним перевізникам за перевезення пільгових категорій пасажирів м.Чернігова до 5,2 млн.грн. на 2017 рік. При цьому наголошуючи, для начальника управління транспорту, необхідність перевізникам Чернігова активніше йти на зустріч місту реагуючи та усуваючи причини скарг пасажирів. Підтримали Програму співфінансування ремонту і будівництва доріг в приватному секторі в пропорції 80%- кошти міста, 20% - кошти створеного на вулиці ОСН. Члени команди долучались до розробки даної програми і вважаємо її правильним кроком до підвищення самоорганізації і свідомості населення.

Наголошували на необхідності прийняття програми про підтримку малого та середнього бізнесу на 2017-2020 роки. Оскільки основними наповнювачами бюджету є саме ці категорії. Нажаль у міського голови Атрошенка є певна недовіра та критичний погляд до будь-яких рішень, які ініціював не він. Тому програму на цій сесії «зарубали» через відсутність політичної волі мера.

Підтримали програму «Молодь міста Чернігова» на 2017-2020 роки. Єдине попросивши начальника управління конкретизувати перелік конкретних заходів, що плануються до реалізації в кожному з задекларованих напрямків. Перелік цих заходів отримали.

Розкритикували програму Профілактики і лікування артеріальної гіпертензії та протидії серцево-судинним захворюванням. Для міського голови та профільного начальника управління наголосили на необхідності змістити фокус уваги програми, а відповідно і витрат коштів, не лише на лікування, а на профілактику хвороб. Нажаль, начальник управління охорони здоров’я поки не готовий робити щось над того, що робилось роками, а відповідно місто отримає аналогічний результат.

При обговоренні програми підтримки громадських організацій, які отримують кошти з міського бюджету просто за зверненням без конкурсу– запропонували начальнику управління інноваційний підхід. Перекласти частинку функцій міста по приділенню уваги та турботі за соціально незахищеними верствами населення на ці організації. Пані Редчиць пообіцяла укласти з вказаними організаціями «соціальні угоди» про певний перелік їх обов’язків на користь громади міста.

Підтримали збільшення кількості працівників міського центру для сім’ї дітей та молоді. Оскільки даний центр має серйозне навантаження і опікується великим прошарком ветеранів АТО, малозабезпечених та переселенців.

По бюджетним питанням серед іншого не підтримали ініціативу управління ЖКГ про 1 млн. грн на нову ялинку, але підтримали аналогічну суму на гарне новорічне оздоблення центра міста. Має бути красиво як на Валу, так і на площі з новим парком.

Підтримали ініціативу жителів мікрорайону Бобровиці щодо старту роботи по будівництву там нової школи замість майже сторічної наявної там школи №23.

Земельні питання Не підтримання виділення у власність під садові ділянки землю для садівничих товариств «Труд» та «ГРІМ-Віра». Які різний час користувались городами в районі насипу Лісковиці. А зараз замість городів прагнуть отримати їх у власність.

Ініціювали відмову в продовженні оренди ділянки ПП «Кристал», за адресою вул.. Шевченка 160б, яке три роки тому хотіло побудувати АЗС під вікнами у жилих будинків. Що призвело до масових протестів місцевих мешканців мікрорайону.

Голосували за зняття питання про затвердження проекту відведення і зміни цільового призначення ділянки 3,65га, яке орендує ТОВ «Житлобудсервіс» та прагне забудувати мікрорайон межуючий з РЛП Ялівщина.

Публічно висловили сумнів в необхідності надання дозволу авіаційно-спортивному клубу ТСОУ на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення розмірів та меж прибережної захисної смуги вздовж правого берега р. Десна від пішохідного до автомобільного мосту. Сумнівно, що в ТСОУ є кошти на подібний проект і ймовірно, що за авіаклубом стоїть хтось інший.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА