Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Чернігівські кафе, в яких палять кальяни, будуть перевірені повторно

20:00, 25.02.2013

Автор: Адміністратор

Новина

 

Протягом останніх двох місяців відбувся моніторинг чернігівських кафе, барів та ресторанів на момент порушення нещодавно введеного в дію закону, який обмежує місця для паління.

Зі слів представника ЧОО ВМГО «Демократичний Альянс» Висоцького Геннадія в Чернігові було перевірено біля 70 закладів ресторанного харчування. «По результатах перевірки не виявлено паління цигарок, але є 9 закладів в яких курять кальяни та 2 заклади, що мають приміщення для паління. З керівництвом усіх цих закладів відбулися розмови з приводу порушень, і вони попереджені, що якщо порушення будуть виявлені під час наступного моніторингу, то про це буде повідомлена інспекція по захисту прав споживачів» - зазначив Геннадій.

Як повідомив представник інспекції по захисту прав споживачів Олександр Зенов: «Поки що не встановлено порушень з вищенаведених питань під час планових перевірок закладів ресторанного харчування». Скоріше за все, це відбулося за рахунок того, що відповідно до законодавства інспекція повинна за 10 днів до початку перевірки повідомити такі заклади. Але, якщо до інспекції поступлять скарги, то вони мають право перевіряти без попередження і тут результати скоріше за все будуть інші. Інспекція має право накласти штраф на юридичну особу в разі вищенаведених порушень в розмірі від 2 до 10 тис. грн.

 

 

Для інфоромації:

З 16 грудня 2012 року вступив в силу Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів». Відповідно до Закону заборонено палити (цигарки, кальян та електронні цигарки) в закладах ресторанного господарства, мати кімнати для паління та попільнички на столах.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА