Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Чернігівський ДемАльянс проти підвищення ціни проїзду в маршрутках до 5 грн

00:00, 15.08.2018

Автор:

Новина

Міська влада Чернігова та перевізники оголосили наміри підвищити тарифи для проїзду в міських маршрутних автобусах до 5 грн.

Свої наміри чиновники та перевізники пояснюють інфляційною складовою та підвищенням цін на паливо й запчастин, хоча експерти вважають такі дані необґрунтованими. 
Нам вже не раз обіцяли , що підвищення тарифів на транспорт має передбачати високу якість перевезень через оновлення застарілого і зношеного рухомого складу.
Але ми вже не раз бачили, що чергове підвищення тарифів на проїзд не призводить до зростання якості послуг.

Рік тому міська влада та перевізники вже підвищили ціну проїзду в маршрутках з 3,50 до 4,50. При цьому міська влада підписала з перевізниками МЕМОРАНДУМ про взаєморозуміння. 
Зокрема, в цьому МЕМОРАНДУМІ вони нам обіцяли: 
- жорстко реагувати на порушення правил поведінки водіїв (хамство, грубість по відношенню до пасажирів).
- належний технічний, санітарно-естетичний стан транспортних засобів (чисті автобуси зовні та зсередини);
- суворе дотримання графіків руху, зокрема у вечірній час.

Але зараз ми бачимо, що у підвищенні вартості проїзду одна мета - прогодувати корупцію і схеми міської влади.
Замість того, щоб оптимізувати збір виручки та провести справжній контроль пасажиропотоків, міська влада, підвищуючи вартість проїзду, перекладає наслідки некомпетентного управління на чернігівців. В результаті – підвищення ціни призведе лише до зростання корупційної складової.

ДемАльянс вимагає:
1) Накласти мораторій на підвищення вартості проїзду в громадському транспорті м. Чернігова Залишити вартість проїзду в комунальному транспорті міста по 4,50 грн; Провести незалежний аудит перевізників, із широким залученням громадськості та правоохоронних органів. Заборонити Чернігівській міській раді ініціювати підвищення тарифів.
2) Провести громадські слухання із залученням керівництва Чернігівської міської ради, комунальних та приватних перевізників, представників фіскальних та правоохоронних органів, незалежних аудиторських компаній, ЗМІ та громадськості. Під час слухань управління транспорту міської ради та приватні перевізники мають надати ДЕТАЛЬНЕ техніко-економічне обгрунтування необхідності підвищення тарифів та ДЕТАЛЬНИЙ звіт про виконання тогорічного Меморандуму.
3) В той час, коли Чернігівці знемогають від непід'ємних тарифів на ЖКГ, непомірних цін на продукти та товари першої необхідності тощо, чернігівська влада приймає рішення щодо підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті. Вважаємо таке рішення цинічним та неприпустимим. Вимагаємо не допустити цього рішення!
Запрошуємо усіх небайдужих підтримати дану ініціативу!!! 

Підпишись та слідкуй за новинами Партії Демальянс - Чернігів  

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА