Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Відкрита заява Черкаського ДемАльянсу стосовно забудови Соснівки

17:16, 18.02.2017

Автор: Адміністратор

Новина

Ми переконані, що вирішувати проблему Соснівки необхідно із запровадження у Черкасах розумного господарювання, оскільки проблема забудови лісової зони тісно пов’язана із безгосподарністю – безсистемністю та хаотичністю забудов (те ж «царське село», будинок за драматичним театром, спроби «освоєння» забудовниками прибережних зон Митниці). Усі ці різнопланові випадки є елементами одного пазлу – відсутності відповідального господарювання у місті,  що супроводжується непрозорістю прийняття рішень із цього приводу та неможливістю громади на ці рішення впливати. Має бути чіткий механізм попереднього обговорення із громадою та обрання нею варіанту освоєння конкретних територій – облаштування парку, будівництво житлового масиву, тощо.

Сьогодні у керівників міста немає сформованого бачення, яке схвалює громада міста, і всі вигодонабувачі цим користуються. Таким чином, у місті сьогодні повно захаращених територій, де спершу виростають купи сміття, а тоді – будівельні паркани. І те, і  інше викликає обурення громади і жодним чином не натякає на існування у міської влади стратегії розумного господарювання.

Ми наполягаємо на:

Інвентаризації земель м. Черкаси, впорядкуванні генерального плану міста  і його узгодженні із  чіткою стратегією розбудови міста, яка пройде через нормальне громадське обговорення. Саме тоді можна говорити про розширення міста цивілізованим способом.

Запровадження на 1 рік мораторію на нові забудови у суперечливих місцях  - за цей час влада міста повинна пройти весь шлях,  необхідний для формування нормальних умов для розбудови міста.

Якщо цього не буде зроблено, черкащан  очікують нові й нові повторення ситуації із Соснівкою.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА