Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

У Черкасах ДемАльянс відкрив «вільний простір» і можливість просвіти для черкащан

00:00, 01.03.2017

Автор:

Новина

1 березня у Черкасах відбулася презентація важливих суспільних ініціатив міської організації партії ДемАльянс -  за участі співголови партії ДемАльянс Василя Гацька та  народного депутата, члена політради ДемАльянсу Світлани Заліщук.

- Ми хочемо оголосити про відкриття «вільного простору» - це можливість для  суспільно важливих громадських ініціатив Черкас мати свій майданчик для спілкування або навчання. Ми самі ініціюємо реалізацію на «вільному просторі» просвітницьких проектів - за напрямками, що є найактуальнішими сьогодні для нашого міста – оскільки маємо у своїй команді ряд кваліфікованих фахівців, - зазначив голова Черкаської міської організації партії ДемАльянс Віктор Євпак. – До пріоритетних напрямків, якими будемо займатися передовсім, відноситься проблема корупції, транспортна реформа Черкас, проблема розвитку малого та середнього бізнесу, енергоефективність, розвиток інституту відповідальних власників (ОСББ). Ми плануємо реалізацію просвітницьких проектів для черкащан за цими напрямками і заявляємо, що будемо пріоритетно ними займатися для відстоювання інтересів черкащан і служіння громаді міста.

Актуальність проблеми ОСББ пояснив голова Черкаської обласної організації партії ДемАльянс  Володимир Друмашко.  За словами  експерта у питаннях ОСББ, в Україні назріває проблема комунального рабства -  коли можливості черкащан об’єднуватись і ефективно керувати своїм майном заважають комунальні підприємства.

- Сьогодні у Черкасах спостерігається серйозна протидія створенню ОСББ, - заявив  Володимир Друмашко. – Це – на фоні того, що на місцевому рівні сприяння розвитку ОСББ практично немає. У цей же час, комунальні підприємства діють так, аби мешканці, створивши ОСББ, не могли дати раду зі своїм будинком.  Маємо свіжі приклади, коли ОСББ через проблеми із комунальними службами мусили перекривати дорогу, а міська влада ніяк на це не реагувала.

Поділившись власним 10-річним досвідом відстоювання прав ОСББ, співголова партії ДемАльянс Василь Гацько зазначив, що в Україні, попри всі проблеми, кількість  нових ОСББ невпинно зростає.

– Ми простежуємо суттєву динаміку зростання кількості ОСББ: 10 тисяч лише за півтора роки. На сьогодні в Україні створено уже біля 26 тисяч ОСББ, - повідомив Василь Гацько. – Хоча, на шляху до створення ефективного власника, практично кожен ОСББ стикається із проблемами як місцевого, так і загальноукраїнського рівня…

Саме із такими проблемами і закликав черкащан звертатися по допомогу голова міської організації партії ДемАльянс в Черкасах Віктор Євпак.

По завершенню прес-конференції, народний депутат, член політради ДемАльянсу Світлана Заліщук, що також завітала до Черкас, виявила ініціативу відвідати прес-брифінг міського голови Анатолія Бондаренка, на якому поцікавилась, чому міська влада Черкас блокує корисні для міста реформи. Зокрема -  такі, як впровадження системи моніторингу громадського транспорту «Мапа Меджик», що дозволяє людям бути поінформованими у режимі реального часу про рух громадського транспорту у місті. Міський голова запевнив народного депутата у досягненні компромісу із ІТ-компанією eKreative, що є розробником системи «Мапа Меджик», у проведенні службового розслідування стосовно чиновників, що саботували проведення у місті транспортної реформи та у  безкоштовному для міста впровадженні системи моніторингу (на чому і наполягала  компанія eKreative).

Цього ж дня актив ДемАльянсу зустрівся із представниками ІТ-середовища. Із інтелектуальною елітою Черкащини Василь Гацько та Віктор Євпак обговорили  реальні можливості для молоді впливати на якість життя у країні уже сьогодні.

 

 

 

 

 

 

 

Всі новини

© 2011–2023 | Команда ДА