Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Заява Броварського осередку партії ДемАльянс щодо меморандуму з забудовником ТОВ Альянс Новобуд

13:31, 20.01.2017

Автор:

Новина

Якщо забудовником ТОВ Альянс Новобуд не виконуються містобудівні умови та обмеження та рішення містобудівної документації, то немає ніяких підстав покладати надії на виконання запропонованого Меморандуму.

Під час обговорення проекту Меморандуму піднімалося питання необхідності розробки проекту дитячого садочку та його будівництва за рахунок ТОВ Альянс Новобуд, але було відхилено, як необґрунтоване навантаження на забудовника. Тепер  вже відомо, що Альянс Новобуд самочинно забудував територію дитячого дошкільного закладу на 220 місць двома багатоповерхівками, не зважаючи на те, що його будівництво було прописане в інвестиційних зобов’язаннях.

З приводу даного самочинного будівництва ініційовано позапланову перевірку ДАБІ, результатом якої має стати припис на знесення.

Вже зараз зрозуміло, що Меморандум із забудовником містить  зобов’язання, які не будуть виконані, а пропозиції ініціативної групи не були враховані.  

Враховуючи те, що під час підготовки та проведення громадських слухань мали місце численні процедурні порушення, що Рішенням громадських слухань не могли бути враховані всі обставини щодо забудовника ТОВ Альянс Новобуд, Демальянс закликає не затверджувати Меморандум та поставити питання подання міською радою на забудовника ТОВ Альянс Новобуд позову до суду щодо самочинного будівництва з одночасним поновленням процедури розірвання договору оренди з ПП Делавер земельної ділянки 1,8745 га, зайнятої зеленими насадженнями.

Щодо недоліків Меморандуму:

п.1; 1.4.1. Проектування школи на 660 місць не є досягненням Меморандуму, її проектування містять попередні зобов’язання Альянс Новобуду. До дольової участі в будівництві даної школи справа ризикує взагалі не дійти, оскільки місце, визначене для будівництва даної школи Детальним планом території IV житлового району, зараз має цільове призначення під будівництво багатоквартирного будинку.

п.3. – Поверховість житлових будинків  не вдалося знизити, залишилася такою ж, як і до конфлікту.

п.4 Щодо максимального збереження зелених насаджень і не видаляти в більшій кількості, ніж зазначено в Рішенні виконавчого комітету Броварської міської ради  №476 від 09.08.16. Насправді, видалення зелених насаджень сягне більшої кількості, оскільки не врахувало втрати під час прокладання проїзду до будинку та паркінгу з вулиці Василя Симоненка. Тобто, слід чекати ще одне Рішення виконавчого комітету БМР на чергове зрізання зелених насаджень.

п.5. Обмежує конституційні права та свободи громадян – право громади на мітинги, страйки, тощо.

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА