Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

Влада посилює тиск на Демократичний Альянс – тепер убивство

16:08, 27.08.2013

Автор: Адміністратор

Новина

Після невдалої спроби сфальсифікувати справу про пограбування проти активістів Демократичного Альянсу влада розпочала нові репресії: на цей раз звинувачення у вбивстві. За повідомленням ряду ЗМІ голову кримського осередку партії ДемАльянс Сергія МОКРЕНЮКА підозрюють у вбивстві мера Феодосії.

«Про те, що мене підозрюють у вбивстві мера я дізнався з новин. Це чергова спланована провокація проти Демократичного Альянсу і мене особисто.
Замість того, щоб шукати справжніх вбивць мера та встановлення їхніх мотивів, правоохоронці відробляють замовлення влади на боротьбу з «неугодними». Не здивуюсь, якщо зараз повним ходом йде фабрикація доказів моєї причетності», - заявив голова кримського осередку Демократичного Альянсу Сергій МОКРЕНЮК.
 
«Ми маємо справу зі спланованою системною роботою по дискредитації і репресіях проти активістів Демократичного Альянсу. "Не вдалося сфальсифікувати справу у Броварах, у Борисполі - сфальсифікуємо у Феодосії". При цьому зростає цинізм і нахабність влади  - від звинувачень у пограбуваннях до звинувачень у вбивстві.
 
Все це здійснюється з однієї простою ціллю – залякати і дискредитувати. Ми будемо захищатись і ще більше посилювати свою боротьбу з режимом», - сказав голова партії Демократичнмий Альянс Василь ГАЦЬКО.
 
Сергій МОКРЕНЮК, голова кримського осередку партії Демократичний Альянс, координує кампанію «50 тисяч гривень за мера-корупціонера», а також є адвокатом потерпілих в резонансному ДТП у Феодосії за участю швидкої та співробітника СБУ Михайла Анісімова.
Прес-служба
 
політичної партії Демократичний Альянс
 
[email protected]

НОВИНИ ПО ТЕМІ:

 

Всі новини

© 2011–2021 | Команда ДА