Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

В столиці Автономної Республіки Крим заснували осередок ДемАльянсу

03:00, 15.10.2011

Автор: Адміністратор

Новина

 

 13 жовтня 2011 року відбулась установча конференція Сімферопольського міського осередку ВМГО "Демократичний Альянс".Головою був обраний політолог Ігор Горогодський.

  Учасники конференції підкреслили важливість даної події для суспільно-політичного життя автономії та погодились, що стали засновниками унікальної організації, рівних якої на півострові ще не було. 

  «Активна молодь сьогодні об’єднується, бо усвідомлює свою відповідальність за те, що відбувається в регіоні та в країні цілому, і я докладу всіх зусиль, щоб люди відчували підтримку з нашого боку», - зазначив новообраний Голова.
 
На конференції було прийнято рішення долучитися до здійснення запланованих заходів Кримського Альянсу. За основу  прийнято план діяльності, на передодні затверджений на засіданні ради правління республіканської організації, під час якого також були обговорені першочергові задачі з розвитку структури, включені нові члени правління, замість вибулих та внесені уточнення в загальний план розвитку.
 
Зокрема, сімферопольці хочуть розпочати свою діяльність у місті з приєднання до республіканської кампанії по запобіганню підлітковій наркозалежністі та алкоголізму. Ідею та актуальність такої кампанії висловив Ігор Туровець, який також вважає, що кримська влада повинна підтримати заплановані та вкрай необхідні для юних кримчан заходи, тому розпочинає перемовини із Міністерством освіти та науки, молоді та спорту АРК.
 
 
 
 
 Горогодський акцентував, що до цього треба внести ще ряд суспільно-важливих місцевих ініціатив, зокрема, організацію «банків одежі» для малозабезпечених верств населення.
 
«Скоро холод, багато людей не мають можливості підготуватися до нього, тому ми не можемо залишатися байдужими та повинні допомагати людям, які опинилися у складних умовах», - наголосив лідер міського осередку.
 
Таким чином, учасники конференції вирішили, що незважаючи на календарну зиму цього року, варто очікувати суттєвого потепління – у людських відносинах, увазі до проблем молоді, взаємодії третього сектору та влади, і в цілому у громадському житті столиці, завдяки натхненній праці молодих християнських демократів.
 
 

  

Наталія Задорожна,
Прес-секретар
Кримського республіканського осередку
Всеукраїнської молодіжної громадської організіції 
"Демократичний Альянс".
Тел.: 099-41-64-560

Всі новини

© 2011–2021 | Команда ДА