Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

„УКРАЇНА – КРАЇНА ЩАСТЯ!” – довели представники ВМГО Демократичний Альянс

03:00, 13.05.2007

Автор: Адміністратор

Новина

5 травня 2007 року у місті Ялта (АР Крим) молодь з різних куточків України – представники Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Християнсько-демократична молодь України” провели акцію „Україна – країна щастя!”.

Мета акції – наочно продемонструвати єдність України та безперечну важливість кожного її населеного пункту, області, регіону.

Під час акції можна було побачити й безпосередньо взяти участь у:

- створенні найдовшого в Україні ланцюга з паперових корабликів. Міцно скріплені скотчем, вздовж центральної набережної врешті-решт простягнулися більше 300 різнокольорових кораблів. Для всіх, хто хотів змайструвати кораблик власноруч, але вже забув, як то робиться, привітні дівчата влаштовували справжнісінький “майстер-клас”. А для тих, хто в силу маленького віку ще не вмів робити кораблики, було створено такий собі дитячий куточок, одразу поряд з “дорослою майстернею”. Хто не мав часу, але мав бажання приєднатися до акції “єднання України”, той отримував вже готовий кораблик. Потім кожний називав своє творіння на честь різних міст нашої держави, і ніс його до спільної ланки, де хлопці з ХДМУ (після 03.06.2007 року ВМГО Демократичний Альянс) скотчем скріплювали всі кораблики, єднали разом сині та червоні, “ХАРКІВ” з “ТЕРНОПОЛЕМ”, “ЯЛТУ” з “ЛУГАНСЬКОМ”, що наочно символізувало єдність країни;

- а також, у спільному конструювання зусиллями учасників акції зі всієї країни великого паперового корабля під назвою “Україна”. До того ж, кожен перехожий мав змогу написати на аркуші своє бажання й кинути його всередину корабля. “Коли спустимо корабель на воду – бажання обов'язково виповняться! Адже Україна – країна щастя!” – обіцяли всім хлопці й дівчата – ініціатори акції.

Акція тривала годину і викликала неабияку цікавість у мешканців та гостей Ялти. Закінчилося все символічним знесенням багатометрового ланцюга до моря й запуском на воду великого корабля “Україна”. Корабель поплив – отже бажання українців здійсняться!

Всі новини

© 2011–2021 | Команда ДА