Flag en eef5dfcf529bb65add988575f9f28829b7c6629d7312bb89a31612eb494d6b76
Новини осередку

У Феодосії ДемАльянс та підприємці провели масову акцію "СТОП корупції в міській раді!"

18:52, 21.09.2013

Автор: Адміністратор

Новина

Партія Демократичний Альянс разом з місцевими підприємцями та художниками вирішили присікти місцевий корупційний непрозорий та незаконий механізм розподілу торгівельних місць на набережній та встановлення необгрунтованного  розміру сплати за місце.
 
Протестувальники вимагають, щоб рішення влади ухвалювались на підставі думки громади, що в подальшому має бути важелем впливу міської громади на владу.
 
"Носієм влади є лише громада Феодосії. Міська рада не має права вирішувати питання нашого добробуту всупереч нашої волі та вимог справедливості. Сьогодні жителі Феодосії об'єдналися, аби зламати корупційну схему розподілу торгових місць, яка існує завдяки протизаконним діям чиновників. І ми доведемо справу до кінця", - каже голова Кримського ДемАльянсу Сергій МОКРЕНЮК.
 
Підприємці бажають брати участь у вирішенні питань з міською владою щодо їх діяльності в Феодосії. Також підприємці пропонують встановити справедливий механізм виділення торгових місць на набережній міста. 
 
На акції "СТОП корупції в міській раді!" висувалися наступні вимоги до в.о. голови Феодосійскої міської ради та прокурора міста: 
  • Розірвати договір з ПП Тимошенко О.Ю., який виступає корупційним ланкою між міською радою та підприємцями;
  • Повернути підприємцям незаконно вилучені у них гроші;
  • Справедливо розподіляти місця для торгівлі;
  • Негайно прийняти Положення про порядок проведення громадських слухань, місцевої ініціативи відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування»;
  • Внести відомості про кримінальне правопорушення за фактом вимагання.
  • Провести перевірку законності встановлення розміру оплати за торгові місця.
 
Під час акції біля буівлі міської ради Феодосії перед житеями міста виступии голова Кримського Демократичного Альянсу Сергій МОКРЕНЮК, голова місцевої організації підприємців “Феодосійський Вернісаж” Олександр БАДАЄВ та голова місцевої спілки художників Сергій ГОНЧАРЕНКО. 
 
Окрім того, слово отримав член Кримського ДемАльянсу Олег ХАКНАЗАРОВ, який розповів про свою перемогу над місцевою владою у судових тяжбах, пройшовши шлях від відмови місцевого суду до переможного рішення Европейського Суду по правам Людини по подібному питанню.

Феодосія Акція ДемАльнс підприємці 2013 Україна корупція влада


Прес-служба

       

 

Всі новини

© 2011–2024 | Команда ДА